Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 28 nov. 2016 și 21 iul. 2022.
Se afișează cele mai recente 25 din 30 atribuiri.
Prelungire Licenta echipament Fabric Interconect pentru platforma hiperconvergenta Cisco HX (anual)
Prelungire licenta echipament - platforma virtualizare pentru Cisco HX
Prelungire licenta echipament program monitorizare trafic de date
Prelungire licenta program Proxy WSA URL Filtering
Prelungire licenta certificat SSL
Licenta aplicatie redimensionare volume de date
Licenta aplicatie software SpaceObServer Enterprise Edition
Licenta aplicatie monitorizare trafic de date
Prelungire licenta platforma virtualizare pentru Cisco HX
Licenta detectie malware Cisco pentru WSA pentru 800 PC-uri
Prelungire valabilitate licenta certificat SSL Exchange
Licenta Fabric Interconect pentru platforma hiperconvergenta Cisco HX
Licenta storage Cisco HX
Licenta platforma hiperconvergenta Cisco HX
Switch Cisco Nexus 3524x, 10G + Licenta 24 porturi
Proiector Acer FHD 3100 lumeni, alb
Pachete software IT-monitorizare PRTG
Pachete software pentru securitatea datelor – (certificat SSL Exchange)
Pachete software pentru navigare pe internet - prelungire licenta 12 luni
Pachet software pt server de comunicatii
Synology RS3617RPxs, 12-Bay SATA, Intel XEON E3-1230v2, 8GB RAM , 4xGbE, 2xUSB 3, 2xUSB 2.0.
Echipament de retea
Server
Computere portabile
Computer personal
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16269375
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.789 RON
Profit net
-148.468 RON
Capitaluri proprii
-418.944 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 295.420 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 196.831 RON | 199.319 RON | 193.528 RON | 179.680 RON | 58.137 RON | 68.415 RON | 395.514 RON | 344.876 RON | 102.963 RON | — | — | 32.920 RON | 642.557 RON | 986.457 RON | 143.207 RON | 0 RON | 1.789 RON |
| Profit net | -58.622 RON | -51.771 RON | -50.975 RON | -38.741 RON | -22.771 RON | -26.996 RON | 156.464 RON | 80.850 RON | -29.517 RON | 1.249.122 RON |
Comparație cu 350 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 95), pentru anul 2025.
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.921 RON |
| -28.032 RON |
| 135.829 RON |
| 6.291 RON |
| -141.309 RON |
| -154.300 RON |
| -148.468 RON |
| Total active | 59.764 RON | 39.743 RON | 26.683 RON | 5.984 RON | 7.925 RON | 11.035 RON | 185.191 RON | 247.300 RON | 1.656.458 RON | 2.735.123 RON | 53.310 RON | 87.964 RON | 430.807 RON | 553.986 RON | 273.610 RON | 150.456 RON | 61.281 RON |
|---|
| Active imobilizate | 19.212 RON | 9.276 RON | — | — | — | — | — | — | 1.614.809 RON | 300 RON | — | — | — | 268.060 RON | 187.642 RON | 107.224 RON | 26.806 RON |
|---|
| Active circulante | 40.552 RON | 30.467 RON | 26.683 RON | 5.984 RON | 7.925 RON | 11.035 RON | 185.191 RON | 247.300 RON | 41.649 RON | 2.734.823 RON | 53.310 RON | 87.964 RON | 430.807 RON | 285.926 RON | 85.968 RON | 43.232 RON | 34.475 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -159.262 RON | -211.033 RON | -262.009 RON | -300.750 RON | -323.520 RON | -350.516 RON | -194.052 RON | -113.202 RON | -142.519 RON | 1.106.604 RON | 33.841 RON | 5.809 RON | 141.637 RON | 25.134 RON | -116.176 RON | -270.476 RON | -418.944 RON |
|---|
| Datorii totale | 219.026 RON | 250.776 RON | 288.692 RON | 306.734 RON | 331.445 RON | 361.551 RON | 379.243 RON | 360.502 RON | 1.798.977 RON | 1.628.519 RON | 19.469 RON | 82.155 RON | 289.170 RON | 528.852 RON | 389.786 RON | 420.932 RON | 480.225 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 6 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|