Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16282641
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-02.
Cifră de afaceri
1.195.826 RON
Profit net
62.870 RON
Capitaluri proprii
1.035.015 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.425.645 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 288.518 RON | 248.862 RON | 308.498 RON | 440.226 RON | 577.206 RON | 633.882 RON | 915.100 RON | 938.176 RON | 1.095.293 RON | 905.444 RON | 947.619 RON | 459.232 RON | 934.147 RON | 1.349.412 RON | 1.342.609 RON | 1.435.790 RON | 1.195.826 RON |
| Profit net | -23.493 RON | -57.932 RON | -49.027 RON | -13.300 RON | 34.433 RON | 30.429 RON | 119.297 RON | 135.872 RON | 179.051 RON | 76.366 RON | 51.635 RON |
Comparație cu 1568 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -80.450 RON |
| 72.113 RON |
| 177.701 RON |
| 113.655 RON |
| 136.868 RON |
| 62.870 RON |
| Total active | 226.249 RON | 209.864 RON | 331.112 RON | 394.758 RON | 487.095 RON | 507.918 RON | 728.302 RON | 884.442 RON | 1.066.820 RON | 1.155.816 RON | 1.212.088 RON | 1.124.903 RON | 1.202.338 RON | 1.272.515 RON | 1.861.067 RON | 1.881.852 RON | 1.695.633 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.857 RON | 1.519 RON | 1.181 RON | 843 RON | 506 RON | 169 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 973.958 RON | 944.768 RON | 917.510 RON |
|---|
| Active circulante | 224.392 RON | 208.345 RON | 329.931 RON | 393.915 RON | 486.589 RON | 507.749 RON | 728.302 RON | 884.442 RON | 1.066.820 RON | 1.155.816 RON | 1.212.088 RON | 1.124.903 RON | 1.202.338 RON | 1.272.515 RON | 887.109 RON | 937.084 RON | 778.123 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 18.336 RON | -39.596 RON | -88.623 RON | -101.924 RON | 22.308 RON | 52.738 RON | 172.034 RON | 307.906 RON | 486.957 RON | 563.323 RON | 614.958 RON | 534.508 RON | 606.621 RON | 754.323 RON | 867.977 RON | 996.145 RON | 1.035.015 RON |
|---|
| Datorii totale | 207.913 RON | 249.460 RON | 419.735 RON | 496.682 RON | 464.787 RON | 455.180 RON | 556.268 RON | 576.536 RON | 579.863 RON | 592.493 RON | 597.130 RON | 590.395 RON | 595.717 RON | 518.192 RON | 993.090 RON | 885.707 RON | 660.618 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
|---|