Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/16289453
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
451.838 RON
Profit net
29.619 RON
Capitaluri proprii
-217.433 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 509.390 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 2329 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 653.306 RON | 811.301 RON | 673.243 RON | 606.445 RON | 128.076 RON | 203.809 RON | 236.150 RON | 290.781 RON | 323.927 RON | 371.710 RON | 390.558 RON | 494.375 RON | 707.125 RON | 705.792 RON | 619.683 RON | 639.503 RON | 451.838 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 3.018 RON | 12.462 RON | 21.918 RON | 10.948 RON | -2.506 RON | -547 RON | -1.685 RON | -9.696 RON | 9.862 RON | 20.742 RON | 5.804 RON | 4.495 RON | 5.282 RON | 20.933 RON | 9.339 RON | -331.160 RON | 29.619 RON |
| Total active | 93.788 RON | 87.797 RON | 98.290 RON | 106.410 RON | 109.079 RON | 115.908 RON | 131.085 RON | 133.270 RON | 172.337 RON | 224.427 RON | 305.907 RON | 407.883 RON | 343.589 RON | 261.879 RON | 317.702 RON | 57.284 RON | 60.957 RON |
| Active imobilizate | 16.327 RON | 8.726 RON | 3.300 RON | 3.039 RON | 2.319 RON | 1.599 RON | 879 RON | 159 RON | 448 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 77.461 RON | 79.071 RON | 94.990 RON | 103.371 RON | 106.760 RON | 114.309 RON | 130.206 RON | 133.111 RON | 171.889 RON | 224.427 RON | 305.907 RON | 407.883 RON | 343.589 RON | 261.879 RON | 317.702 RON | 57.284 RON | 60.957 RON |
| Capitaluri proprii | -23.243 RON | -10.782 RON | 11.136 RON | 22.084 RON | 19.578 RON | 19.031 RON | 17.345 RON | 7.650 RON | 17.512 RON | 38.254 RON | 44.058 RON | 48.553 RON | 53.835 RON | 74.769 RON | 84.108 RON | -247.052 RON | -217.433 RON |
| Datorii totale | 117.031 RON | 98.579 RON | 87.154 RON | 84.326 RON | 89.501 RON | 96.877 RON | 113.740 RON | 125.620 RON | 155.172 RON | 186.173 RON | 261.849 RON | 359.330 RON | 289.754 RON | 187.110 RON | 233.594 RON | 304.336 RON | 278.390 RON |
| Număr mediu salariați | 5 | 6 | 5 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |