Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/16319783
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: KISS TUNDE
Prin: KISS TUNDE
Prin: KISS TUNDE
Prin: KISS TUNDE
Prin: KISS TUNDE
Prin: KISS TUNDE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
18.810 RON
Profit net
-43.128 RON
Capitaluri proprii
44.451 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 28.443 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1194 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2023.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| Cifră de afaceri | 69.283 RON | 44.123 RON | 58.845 RON | 55.861 RON | 23.162 RON | 21.938 RON | 57.295 RON | 25.898 RON | 190.580 RON | 26.708 RON | 8.877 RON | 23.593 RON | 12.696 RON | 46.259 RON | 18.810 RON | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -43.903 RON | -91 RON | 20.664 RON | 73.699 RON | 2.359 RON | 4.766 RON | 15.385 RON | 5.946 RON | 30.320 RON | -11.673 RON | 2.039 RON | 6.216 RON | 1.473 RON | 6.255 RON | 4.604 RON | -43.128 RON |
| Total active | 100.935 RON | 11.447 RON | 28.029 RON | 24.307 RON | 27.237 RON | 46.185 RON | 46.712 RON | 50.197 RON | 80.422 RON | 67.222 RON | 69.220 RON | 75.571 RON | 76.720 RON | 83.371 RON | 87.579 RON | 44.451 RON |
| Active circulante | 100.935 RON | 11.447 RON | 28.029 RON | 24.307 RON | 27.237 RON | 46.185 RON | 46.712 RON | 50.197 RON | 80.422 RON | 67.222 RON | 69.220 RON | 75.571 RON | 76.720 RON | 83.371 RON | 87.579 RON | 44.451 RON |
| Capitaluri proprii | -74.383 RON | -74.474 RON | -53.810 RON | 19.889 RON | 22.248 RON | 27.014 RON | 42.399 RON | 48.345 RON | 78.665 RON | 66.992 RON | 69.031 RON | 75.247 RON | 76.720 RON | 82.975 RON | 87.579 RON | 44.451 RON |
| Datorii totale | 175.318 RON | 85.921 RON | 81.839 RON | 4.418 RON | 4.989 RON | 19.171 RON | 4.313 RON | 1.852 RON | 1.757 RON | 230 RON | 189 RON | 324 RON | 0 RON | 396 RON | 0 RON | 0 RON |
| Număr mediu salariați | 4 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |