Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16377024
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: faliment
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
583.995 RON
Profit net
5.346 RON
Capitaluri proprii
931.391 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 4.176.138 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 48.756 RON | 503.174 RON | 307.794 RON | 443.911 RON | 1.608.645 RON | 1.184.116 RON | 2.052.855 RON | 3.709.493 RON | 5.100.740 RON | 4.156.552 RON | 3.672.199 RON | 7.353.557 RON | 3.919.069 RON | 571.518 RON | 583.995 RON |
| Profit net | 8.756 RON | 62.421 RON | 56.445 RON | 27.033 RON | 148.717 RON | 149.153 RON | 430.999 RON | 1.077.547 RON | 1.146.989 RON | 772.107 RON | 592.904 RON | 1.888.354 RON | 862.768 RON | 33.650 RON | 5.346 RON |
Comparație cu 373 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2024.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 87.397 RON |
| 150.334 RON |
| 194.444 RON |
| 231.084 RON |
| 368.674 RON |
| 487.155 RON |
| 556.524 RON |
| 1.189.118 RON |
| 1.289.515 RON |
| 1.249.711 RON |
| 1.459.794 RON |
| 2.250.172 RON |
| 933.990 RON |
| 1.349.258 RON |
| 1.276.906 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 60.112 RON | 76.632 RON | 59.448 RON | 18.764 RON | — | 38.557 RON | 58.957 RON | 191.550 RON | 162.892 RON |
|---|
| Active circulante | 87.397 RON | 150.334 RON | 194.444 RON | 231.084 RON | 368.674 RON | 487.155 RON | 496.412 RON | 1.112.486 RON | 1.230.067 RON | 1.230.947 RON | 1.459.794 RON | 2.211.615 RON | 875.033 RON | 1.157.708 RON | 1.114.014 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 87.068 RON | 149.489 RON | 186.923 RON | 213.956 RON | 302.672 RON | 451.825 RON | 460.625 RON | 1.107.173 RON | 1.176.615 RON | 801.733 RON | 1.275.497 RON | 1.917.980 RON | 892.394 RON | 926.044 RON | 931.391 RON |
|---|
| Datorii totale | 329 RON | 845 RON | 7.521 RON | 17.128 RON | 66.002 RON | 35.330 RON | 95.899 RON | 81.945 RON | 112.900 RON | 447.978 RON | 184.297 RON | 332.192 RON | 41.596 RON | 423.214 RON | 345.515 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 5 | 6 | 10 | 4 | 5 | 9 | 13 | 13 | 16 | 17 | 9 | 5 | 6 |
|---|