Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16391525
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CORA RAUL
Prin: CORA RAUL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.790.099 RON
Profit net
1.693.608 RON
Capitaluri proprii
1.693.858 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 5.026.175 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 20.099 RON | 3.410 RON | 96.423 RON | 277.355 RON | 28.770 RON | 169.979 RON | 186.100 RON | 25.000 RON | 217.718 RON | 137.350 RON | 68.609 RON | 298.960 RON | 2.292.026 RON | 4.425.784 RON | 6.165.250 RON | 5.245.195 RON | 6.790.099 RON |
| Profit net | -13.940 RON | -16.791 RON | -8.010 RON | 34.096 RON | -29.266 RON | 40.945 RON | 1.604 RON | -11.104 RON | 57.981 RON | -9.877 RON |
Comparație cu 92 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -3.993 RON |
| 48.462 RON |
| 1.211.785 RON |
| 1.376.907 RON |
| 2.603.806 RON |
| 1.666.065 RON |
| 1.693.608 RON |
| Total active | 59.315 RON | 41.621 RON | 50.512 RON | 116.550 RON | 84.069 RON | 141.646 RON | 121.142 RON | 101.316 RON | 206.125 RON | 171.797 RON | 228.249 RON | 436.515 RON | 1.500.375 RON | 3.100.222 RON | 4.085.433 RON | 3.874.301 RON | 5.764.389 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 289.495 RON | 375.517 RON | 400.481 RON | 384.489 RON | 251.581 RON |
|---|
| Active circulante | 59.315 RON | 41.621 RON | 50.512 RON | 116.550 RON | 84.069 RON | 141.646 RON | 121.142 RON | 101.316 RON | 206.125 RON | 171.797 RON | 228.249 RON | 436.515 RON | 1.210.880 RON | 2.724.705 RON | 3.684.952 RON | 3.489.812 RON | 5.512.808 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 47.052 RON | 30.261 RON | 22.251 RON | 56.347 RON | 27.080 RON | 68.025 RON | 69.629 RON | 58.525 RON | 116.506 RON | 106.629 RON | 102.636 RON | 151.098 RON | 1.362.884 RON | 1.377.157 RON | 3.297.483 RON | 3.377.447 RON | 1.693.858 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.263 RON | 11.360 RON | 28.261 RON | 60.203 RON | 56.989 RON | 73.621 RON | 51.513 RON | 42.791 RON | 89.619 RON | 65.168 RON | 125.613 RON | 285.417 RON | 137.491 RON | 1.723.065 RON | 787.950 RON | 496.854 RON | 4.070.531 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 |
|---|