Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 iun. 2019 și 2 iun. 2026.
Caseta iluminata ALUMINIU
Postament bond antracit pentru literele volumetrice
Litere volumetrice albe
Caseta iluminata economy
MONTAJ MATERIALE PUBLICITARE
Servicii de promovare și informare în cadrul proiectului finanțat prin PNRR
Servicii de promovare și informare în cadrul proiectului finanțat prin PNRR
PACHET SERVICII DE PUBLICITATE SI INFORMARE PROIECT PNRR CAV MOVILENI
PACHET SET 6 BĂNCUŢE LEMN SEMICERC FĂRĂ SPĂTAR
SERVICII DE PUBLICITATE SI INFORMARE CENTRU COLECTARE PRIN APORT VOLUNTAR -CAV
Panouri ( placi permanente) - obiective de investitii finantate prin programe nationale
SERVICII DE PUBLICITATE SI INFORMARE
PACHET MOBILIER MASA+BANCUTA
PACHET SERVICII DE PUBLICITATE SI INFORMARE PROIECT PNRAS
SERVICII DE PUBLICITATE SI INFORMARE PNRR(C 10-C15)
PACHET SERVICII DE PUBLICITATE SI INFORMARE PROIECT PNRR
SET MATERIALE PUBLICITARE CU CARACTER INFORMATIV
COLANTARE CONTAINERE PVC FILM ORAFOL
EXECUTIE REPARATIE COPERTINA PIATA DE ZI
PACHET SERVICII DE PUBLICITATE SI INFORMARE
SERVICII DE PUBLICITATE
CASETA LUMINOASA
SERVICII DE INFORMARE SI PUBLICITATE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16395209
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
467.758 RON
Profit net
-13.673 RON
Capitaluri proprii
-29.865 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 408.137 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 50.222 RON | 50.745 RON | 70.336 RON | 53.108 RON | 66.570 RON | 37.081 RON | 127.122 RON | 34.169 RON | 73.225 RON | 138.412 RON | 187.283 RON | 135.594 RON | 287.171 RON | 334.119 RON | 436.265 RON | 384.431 RON | 467.758 RON |
| Profit net | -27.315 RON | -9.805 RON | -224 RON | -9.948 RON | -4.617 RON | -1.474 RON | -602 RON | -2.139 RON | -2.138 RON | -1.365 RON |
Comparație cu 67 firme din județul Olt care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -434 RON |
| -13.116 RON |
| -11.245 RON |
| -18.034 RON |
| -49.358 RON |
| -16.192 RON |
| -13.673 RON |
| Total active | 31.626 RON | 47.039 RON | 53.928 RON | 17.716 RON | 14.427 RON | 16.583 RON | 9.183 RON | 5.344 RON | 6.133 RON | 1.410 RON | 2.116 RON | 3.825 RON | 5.200 RON | 6.240 RON | 5.930 RON | 4.561 RON | 6.635 RON |
|---|
| Active imobilizate | 8.371 RON | 3.051 RON | 3.051 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 23.255 RON | 43.988 RON | 50.877 RON | 17.716 RON | 14.427 RON | 16.583 RON | 9.183 RON | 5.344 RON | 6.133 RON | 1.410 RON | 2.116 RON | 3.825 RON | 5.200 RON | 6.240 RON | 5.930 RON | 4.561 RON | 6.635 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 935 RON | -8.870 RON | -9.094 RON | -19.553 RON | -14.365 RON | -15.838 RON | -11.059 RON | -13.198 RON | -15.336 RON | -4.026 RON | -1.599 RON | -14.715 RON | -22.362 RON | -40.396 RON | -89.754 RON | -16.192 RON | -29.865 RON |
|---|
| Datorii totale | 32.086 RON | 57.220 RON | 63.022 RON | 37.269 RON | 28.792 RON | 32.421 RON | 20.242 RON | 18.542 RON | 21.469 RON | 5.436 RON | 3.715 RON | 18.540 RON | 27.562 RON | 46.636 RON | 95.684 RON | 20.753 RON | 36.500 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|