Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16398825
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: FANCA MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
49.378 RON
Profit net
14.779 RON
Capitaluri proprii
-101.248 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.460 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 93.793 RON | 55.835 RON | 46.287 RON | 34.856 RON | 22.573 RON | 44.821 RON | 26.235 RON | 18.130 RON | 8.495 RON | 15.210 RON | 10.200 RON | 4.660 RON | 3.880 RON | 5.560 RON | 8.680 RON | 22.599 RON | 49.378 RON |
| Profit net | 75 RON | -47.773 RON | -31.639 RON | -16.900 RON | -14.256 RON | 14.567 RON | 3.821 RON | 5.104 RON | -2.871 RON | 17.014 RON | 6.179 RON |
Comparație cu 158 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.987 RON |
| 1.315 RON |
| 2.081 RON |
| 2.801 RON |
| 2.913 RON |
| 14.779 RON |
| Total active | 132.352 RON | 75.267 RON | 41.206 RON | 30.147 RON | 22.059 RON | 15.927 RON | 11.272 RON | 11.849 RON | 8.134 RON | 12.484 RON | 12.156 RON | 5.112 RON | 4.281 RON | 4.207 RON | 1.865 RON | 4.760 RON | 23.465 RON |
|---|
| Active imobilizate | 92.752 RON | 56.762 RON | 33.634 RON | 21.762 RON | 12.997 RON | 7.076 RON | 2.674 RON | 1.679 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 39.600 RON | 18.505 RON | 7.572 RON | 8.385 RON | 9.062 RON | 8.851 RON | 8.598 RON | 10.170 RON | 8.134 RON | 12.484 RON | 12.156 RON | 5.112 RON | 4.281 RON | 4.207 RON | 1.865 RON | 4.760 RON | 23.465 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -61.098 RON | -108.870 RON | -140.510 RON | -157.389 RON | -171.645 RON | -157.077 RON | -153.256 RON | -148.152 RON | -150.338 RON | -133.324 RON | -127.145 RON | -125.158 RON | -123.843 RON | -121.762 RON | -118.961 RON | -116.048 RON | -101.248 RON |
|---|
| Datorii totale | 193.450 RON | 184.137 RON | 181.716 RON | 187.536 RON | 193.704 RON | 173.004 RON | 164.528 RON | 160.001 RON | 158.472 RON | 145.808 RON | 139.301 RON | 130.270 RON | 128.124 RON | 125.969 RON | 120.826 RON | 120.808 RON | 124.713 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|