Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 nov. 2017 și 4 sept. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 370 atribuiri.
Achizitie materiale electrice pentru iluminat public
PACHET MATERIALE ELECTRICE
PACHET MATERIALE ELECTRICE
Diverse materiale electrice.
Diverse materiale electrice.
Diverse materiale electrice. ACCEPTUL TINE LOC DE COMANDA FERMA
Accesorii electrice.
Achizitie materiale electrice montat senzor teren sport Tiur
PACHET MATERIALE ELECTRICE
Achizitie materiale electrice intretinere iluminat public parc Veza si Campia Libertatii
Accesorii electrice
Articole si accesorii electrice
Diverse accesorii electrice
PACHET MATERIALE ELECTRICE
PACHET MATERIALE ELECTRICE
Achizitie materiale electrice iluminat public
Diverse materiale electrice
Diverse materiale electrice
Diverse materiale electrice
PACHET MATERIALE ELECTRICE
Diverse articole
Diverse articole
PACHET MATERIALE ELECTRICE
MATERIALE INTRETINERE
Achizitie materiale reparatii Parc veza si Camine Culturale
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16410856
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
3.872.563 RON
Profit net
364.833 RON
Capitaluri proprii
365.033 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.767.891 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 143.846 RON | 237.604 RON | 373.982 RON | 508.994 RON | 636.477 RON | 885.855 RON | 1.013.962 RON | 1.219.197 RON | 1.464.967 RON | 1.664.737 RON | 1.934.835 RON | 2.164.762 RON | 2.582.319 RON | 2.825.044 RON | 3.235.448 RON | 3.511.989 RON | 3.872.563 RON |
| Profit net | 13.020 RON | 19.372 RON | 42.267 RON | 56.778 RON | 42.955 RON | 65.652 RON | 83.244 RON | 123.093 RON | 189.817 RON | 203.753 RON | 222.486 RON | 295.586 RON |
Comparație cu 1427 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 314.101 RON |
| 290.362 RON |
| 347.020 RON |
| 327.352 RON |
| 364.833 RON |
| Total active | 47.811 RON | 61.326 RON | 124.958 RON | 204.430 RON | 299.340 RON | 348.236 RON | 464.429 RON | 352.287 RON | 448.472 RON | 484.714 RON | 745.658 RON | 893.890 RON | 1.200.941 RON | 1.191.006 RON | 1.583.167 RON | 1.504.086 RON | 1.933.323 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 597 RON | 597 RON | 597 RON | 597 RON | — | — | — | — | — | — | 129.034 RON | 111.236 RON | 93.438 RON | 75.640 RON | 57.843 RON |
|---|
| Active circulante | 47.811 RON | 61.326 RON | 124.361 RON | 203.833 RON | 298.743 RON | 347.639 RON | 464.429 RON | 352.287 RON | 448.472 RON | 484.714 RON | 745.658 RON | 893.890 RON | 1.071.907 RON | 1.079.770 RON | 1.489.729 RON | 1.428.446 RON | 1.875.480 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 17.061 RON | 31.433 RON | 68.700 RON | 120.478 RON | 153.433 RON | 209.085 RON | 282.329 RON | 135.422 RON | 205.239 RON | 203.953 RON | 326.439 RON | 462.025 RON | 536.126 RON | 446.488 RON | 776.777 RON | 550.575 RON | 365.033 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.750 RON | 29.893 RON | 56.258 RON | 83.952 RON | 145.907 RON | 139.151 RON | 182.100 RON | 216.865 RON | 243.233 RON | 280.761 RON | 419.219 RON | 431.865 RON | 664.815 RON | 744.518 RON | 806.390 RON | 953.511 RON | 1.568.290 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 6 | — | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 |
|---|