Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 16 feb. 2017 și 17 dec. 2018.
Achizitie servicii de paza
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Asigurarea pazei obiectivului ADR SE din str. Anghel Saligny nr. 24 Braila
Servicii de paza si protectie
Servicii de paza si protectie
Achizitia serviciului de paza
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16432749
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: faliment
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-08-04.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
3.075.210 RON
Profit net
-732.146 RON
Capitaluri proprii
-934.939 RON
Număr mediu salariați
86
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 1.529.522 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 536.175 RON | 362.841 RON | 556.584 RON | 621.655 RON | 649.588 RON | 713.736 RON | 679.865 RON | 724.574 RON | 962.471 RON | 1.108.000 RON | 847.814 RON | 670.432 RON | 535.566 RON | 3.075.210 RON |
| Profit net | 89.741 RON | 25.349 RON | 31.380 RON | 6.868 RON | -51.128 RON | 3.483 RON | -11.330 RON | -17.824 RON | 9.809 RON | -1.669 RON | -74.185 RON | 56.444 RON | -119.650 RON | -732.146 RON |
| Total active |
Comparație cu 25 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2022.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 149.421 RON |
| 93.794 RON |
| 43.583 RON |
| 42.569 RON |
| 100.964 RON |
| 168.306 RON |
| 171.088 RON |
| 171.447 RON |
| 191.176 RON |
| 183.757 RON |
| 186.066 RON |
| 250.733 RON |
| 446.867 RON |
| 1.687.665 RON |
| Active imobilizate | 67.440 RON | 41.608 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 81.981 RON | 52.186 RON | 43.583 RON | 42.569 RON | 100.964 RON | 168.306 RON | 171.088 RON | 171.447 RON | 191.176 RON | 183.757 RON | 186.066 RON | 250.733 RON | 446.867 RON | 1.687.665 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -60.342 RON | -34.993 RON | -3.613 RON | 3.256 RON | -47.873 RON | -44.390 RON | -55.720 RON | -73.543 RON | -63.735 RON | -65.403 RON | -139.588 RON | -83.144 RON | -202.794 RON | -934.939 RON |
|---|
| Datorii totale | 209.763 RON | 128.787 RON | 47.196 RON | 115.302 RON | 175.521 RON | 270.024 RON | 226.808 RON | 244.990 RON | 254.911 RON | 249.160 RON | 325.654 RON | 333.877 RON | 649.661 RON | 2.622.604 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 25 | 19 | 39 | 46 | 48 | 44 | 36 | 35 | 40 | 42 | 31 | 19 | 86 | 86 |
|---|