Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16479113
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
385.353 RON
Profit net
259.919 RON
Capitaluri proprii
465.457 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 259.321 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 134.014 RON | 156.943 RON | 219.534 RON | 211.818 RON | 216.516 RON | 272.697 RON | 29.829 RON | 74.146 RON | 241.982 RON | 385.353 RON |
| Profit net | — | — | 0 RON | -97 RON | 119.843 RON | 138.948 RON | 197.387 RON | 178.478 RON | 169.589 RON | 217.612 RON | 104 RON | 4.607 RON | 166.594 RON | 259.919 RON |
| Total active | 39.098 RON | 39.049 RON | 39.077 RON |
Comparație cu 154 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 39.049 RON |
| 164.038 RON |
| 297.983 RON |
| 495.762 RON |
| 676.147 RON |
| 846.754 RON |
| 723.448 RON |
| 667.898 RON |
| 160.277 RON |
| 291.039 RON |
| 498.248 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 244 RON | 195 RON | 146 RON | 98 RON |
|---|
| Active circulante | 39.098 RON | 39.049 RON | 39.077 RON | 39.049 RON | 164.038 RON | 297.983 RON | 495.762 RON | 676.147 RON | 846.754 RON | 723.448 RON | 667.654 RON | 160.082 RON | 290.893 RON | 498.150 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 39.077 RON | 39.077 RON | 39.077 RON | 38.980 RON | 158.823 RON | 296.304 RON | 493.691 RON | 672.169 RON | 841.759 RON | 576.164 RON | 59.037 RON | 63.944 RON | 230.538 RON | 465.457 RON |
|---|
| Datorii totale | 21 RON | 0 RON | 0 RON | 97 RON | 5.243 RON | 1.707 RON | 2.099 RON | 4.006 RON | 5.023 RON | 147.312 RON | 615.889 RON | 96.361 RON | 60.529 RON | 32.819 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 |
|---|