Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 mar. 2017 și 6 nov. 2019.
Se afișează cele mai recente 25 din 29 atribuiri.
achizitie materiale constructii
achizitie materiale
achizitie materiale constructii
materiale constructii
materiale constructii
achizitie mat constructii
mat constructii
achizitie materiale constructii
achizitie materiale constructii
achizitie mat constructii
achizitie mat constructii
achizitie materiale constructii
achizitie materiale constructii
achizitie materiale constructii
achizitie materiale constructii
mat constructii
achizitie materiale constructii
achizitie materiale constructii
achizitie materiale constructii
materiale constructii
materiale constructii
achizitie materiale constructii
achizitie materiale constructii
achizitie materiale constructii
achizitie materiale constructie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16541045
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: AFTENE IOAN MARIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.017.489 RON
Profit net
9.676 RON
Capitaluri proprii
431.140 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.338.802 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 775.021 RON | 1.184.187 RON | 805.889 RON | 798.492 RON | 908.164 RON | 755.933 RON | 794.137 RON | 966.381 RON | 1.015.359 RON | 1.333.381 RON | 1.242.130 RON | 1.392.287 RON | 1.399.793 RON | 1.349.498 RON | 1.321.944 RON | 1.092.251 RON | 1.017.489 RON |
| Profit net | 29.197 RON | 34.801 RON | 18.001 RON | 20.545 RON | 15.970 RON | 26.158 RON | 30.877 RON | 64.389 RON | 54.331 RON | 105.069 RON | 92.047 RON | 80.032 RON |
Comparație cu 1078 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 105.373 RON |
| 25.910 RON |
| 16.981 RON |
| 7.733 RON |
| 9.676 RON |
| Total active | 321.644 RON | 339.266 RON | 340.095 RON | 370.492 RON | 375.856 RON | 459.187 RON | 487.949 RON | 501.990 RON | 663.198 RON | 727.369 RON | 687.857 RON | 731.247 RON | 1.164.274 RON | 1.160.609 RON | 1.219.744 RON | 1.047.320 RON | 812.961 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 221.528 RON | 261.678 RON | 362.817 RON | 263.902 RON | 145.405 RON |
|---|
| Active circulante | 321.644 RON | 339.266 RON | 340.095 RON | 370.492 RON | 375.856 RON | 459.187 RON | 487.949 RON | 501.990 RON | 663.198 RON | 727.369 RON | 687.857 RON | 731.247 RON | 942.746 RON | 898.931 RON | 856.927 RON | 783.418 RON | 667.556 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 28.197 RON | 67.698 RON | 85.698 RON | 106.243 RON | 122.213 RON | 148.371 RON | 179.248 RON | 243.636 RON | 297.967 RON | 403.036 RON | 475.082 RON | 525.114 RON | 600.487 RON | 600.497 RON | 600.508 RON | 608.241 RON | 431.140 RON |
|---|
| Datorii totale | 293.447 RON | 271.568 RON | 254.397 RON | 264.249 RON | 253.643 RON | 310.816 RON | 308.701 RON | 258.354 RON | 365.231 RON | 324.333 RON | 212.775 RON | 206.133 RON | 563.787 RON | 560.112 RON | 619.236 RON | 439.079 RON | 381.821 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|