Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16542431
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: TUDOR ANGELA SANDA, TUDOR ROMULUS
Prin: TUDOR ROMULUS
Prin: TUDOR ROMULUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
161.947 RON
Profit net
-4.814 RON
Capitaluri proprii
882.435 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 652.467 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 98.853 RON | 93.930 RON | 8.536 RON | 3.672 RON | 0 RON | 0 RON | 11.850 RON | — | 427.607 RON | 402.042 RON | 538.674 RON | 524.275 RON | 682.029 RON | 589.228 RON | 604.045 RON | 619.628 RON | 161.947 RON |
| Profit net | 22.815 RON | 15.423 RON | -5.613 RON | -7.513 RON | -815 RON | -36 RON | 11.494 RON | -3.039 RON | 132.978 RON | 163.964 RON | 208.673 RON |
Comparație cu 325 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 217.125 RON |
| 252.625 RON |
| 168.328 RON |
| 191.740 RON |
| 148.167 RON |
| -4.814 RON |
| Total active | 177.431 RON | 106.918 RON | 87.471 RON | 79.229 RON | 77.693 RON | 77.658 RON | 89.507 RON | 227.091 RON | 409.581 RON | 532.451 RON | 766.230 RON | 742.360 RON | 997.271 RON | 1.089.205 RON | 1.169.745 RON | 1.365.402 RON | 930.036 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 57.340 RON | 52.010 RON | 115.211 RON | 77.186 RON | 37.767 RON | 8.772 RON | 4.697 RON | 5.081 RON | 10.430 RON |
|---|
| Active circulante | 177.431 RON | 106.918 RON | 87.471 RON | 79.229 RON | 77.693 RON | 77.658 RON | 89.507 RON | 227.091 RON | 352.241 RON | 480.441 RON | 651.019 RON | 665.174 RON | 959.504 RON | 1.080.433 RON | 1.165.048 RON | 1.360.321 RON | 919.606 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 64.302 RON | 79.725 RON | 74.112 RON | 66.599 RON | 65.784 RON | 65.748 RON | 77.241 RON | 74.202 RON | 207.180 RON | 371.144 RON | 579.817 RON | 696.943 RON | 949.568 RON | 682.896 RON | 799.983 RON | 904.249 RON | 882.435 RON |
|---|
| Datorii totale | 113.129 RON | 27.193 RON | 13.359 RON | 12.630 RON | 11.909 RON | 11.910 RON | 12.266 RON | 152.889 RON | 202.943 RON | 161.307 RON | 186.413 RON | 45.417 RON | 47.703 RON | 406.309 RON | 369.762 RON | 461.153 RON | 47.601 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|