Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/16546549
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: AVRAM EMILIA
Prin: AVRAM EMILIA
Prin: AVRAM EMILIA
Prin: AVRAM EMILIA
Prin: AVRAM EMILIA
Prin: AVRAM EMILIA
Prin: AVRAM EMILIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.720 RON
Profit net
617 RON
Capitaluri proprii
-39.462 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 718 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 11.808 RON | 5.142 RON | 1.344 RON | 636 RON | 762 RON | 1.417 RON | 2.349 RON | 841 RON | 1.600 RON | 135 RON | 937 RON | 0 RON | 0 RON | 465 RON | 420 RON | 525 RON | 1.720 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -7.800 RON | -7.112 RON | -5.924 RON | -6.445 RON | -527 RON | -532 RON | -48 RON | 322 RON | -7.238 RON | 53 RON | 375 RON | 0 RON | -343 RON | 199 RON | 151 RON | 142 RON | 617 RON |
| Total active | 14.222 RON | 11.821 RON | 10.637 RON | 10.548 RON | 10.543 RON | 10.854 RON | 10.843 RON | 11.190 RON | 4.000 RON | 2.060 RON | 2.464 RON | 2.463 RON | 2.120 RON | 2.319 RON | 2.500 RON | 4.866 RON | 5.579 RON |
| Active circulante | 14.222 RON | 11.821 RON | 10.637 RON | 10.548 RON | 10.543 RON | 10.854 RON | 10.843 RON | 11.190 RON | 4.000 RON | 2.060 RON | 2.464 RON | 2.463 RON | 2.120 RON | 2.319 RON | 2.500 RON | 4.866 RON | 5.579 RON |
| Capitaluri proprii | -13.150 RON | -20.262 RON | -26.186 RON | -32.631 RON | -33.159 RON | -33.691 RON | -33.739 RON | -33.417 RON | -40.655 RON | -40.603 RON | -40.227 RON | -40.228 RON | -40.571 RON | -40.372 RON | -40.220 RON | -40.079 RON | -39.462 RON |
| Datorii totale | 27.372 RON | 32.083 RON | 36.823 RON | 43.179 RON | 43.702 RON | 44.545 RON | 44.582 RON | 44.607 RON | 44.655 RON | 42.663 RON | 42.691 RON | 42.691 RON | 42.691 RON | 42.691 RON | 42.720 RON | 44.945 RON | 45.041 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |