Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 22 iun. 2023 și 19 mai 2026.
LUCRARI DE REPARATII CURENTE SEDIU PRIMARIE
LUCRARI DE REPARATII CURENTE BAZA SPORTIVA
Lucrari de reparatii generale si de renovare
Procurare si montare limitatoare de viteza
REPARATII CURENTE PERETI
Lucrari de reparati PP Chirnogi
Lucrari de amenajare loc de joaca Sos-Bucuresti-Constanta nr.1,Sat.Ogoru,Com.Dor Marunt
REPARATII CURENTE GRUPURI SANITARE
SCMV - REPARATII CURENTE - HOL LOCAL A
SCMV - CONFECTIONAT SI MONTAT USI
Lucrari de amenajare loc de joaca in Comuna Dor Marunt
LUCRARI DE AMENAJARE sala de clasa
REPARATII CURENTE
REPARATII CURENTE
AMENAJARE PARC
REPARATII CURENTE
REPARATII CURENTE
achizitie reparatii curente
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16565974
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.212.943 RON
Profit net
68.692 RON
Capitaluri proprii
288.032 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.150.244 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 63.936 RON | 28.695 RON | 113.004 RON | 219.749 RON | 158.396 RON | 193.108 RON | 477.756 RON | 393.232 RON | 416.506 RON | 337.360 RON | 613.062 RON | 609.143 RON | 120.592 RON | 271.688 RON | 1.212.024 RON | 1.842.542 RON | 1.212.943 RON |
| Profit net | 39.487 RON | 219.190 RON | 373 RON | 120.510 RON | 1.261 RON | 1.979 RON | 454 RON | 20.432 RON | 80.002 RON | -35.600 RON | 8.945 RON | 231.083 RON |
Comparație cu 209 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.151 RON |
| 29.576 RON |
| 41.935 RON |
| 147.589 RON |
| 68.692 RON |
| Total active | 271.044 RON | 962.824 RON | 559.843 RON | 1.027.979 RON | 565.657 RON | 574.035 RON | 557.132 RON | 77.549 RON | 149.859 RON | 110.705 RON | 104.752 RON | 231.834 RON | 272.316 RON | 249.048 RON | 449.391 RON | 590.114 RON | 795.693 RON |
|---|
| Active imobilizate | 5.980 RON | 4.876 RON | 45.867 RON | 207.820 RON | — | 1.175 RON | — | 50 RON | — | 231 RON | — | — | — | — | 127.380 RON | 177.403 RON | 136.361 RON |
|---|
| Active circulante | 265.064 RON | 957.948 RON | 513.976 RON | 820.159 RON | 565.657 RON | 572.860 RON | 557.132 RON | 77.499 RON | 149.859 RON | 110.474 RON | 104.752 RON | 231.834 RON | 272.316 RON | 249.048 RON | 322.011 RON | 412.711 RON | 659.332 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 169.237 RON | 388.428 RON | 388.801 RON | 509.311 RON | 510.572 RON | 512.551 RON | 513.005 RON | 20.672 RON | 80.242 RON | 44.642 RON | -26.415 RON | 204.669 RON | 207.820 RON | 29.816 RON | 71.751 RON | 219.340 RON | 288.032 RON |
|---|
| Datorii totale | 101.807 RON | 574.396 RON | 171.042 RON | 518.668 RON | 55.085 RON | 61.484 RON | 44.127 RON | 56.877 RON | 69.617 RON | 66.063 RON | 131.167 RON | 27.165 RON | 64.496 RON | 219.232 RON | 377.640 RON | 370.774 RON | 507.661 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | 4 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 |
|---|