Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16612219
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: FRANDES MARIA
Prin: FRANDES MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
33.366 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-106.839 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 35.794 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 82.455 RON | 109.703 RON | 120.060 RON | 70.094 RON | 73.432 RON | 77.311 RON | 62.458 RON | 56.479 RON | 48.871 RON | 47.799 RON | 54.214 RON | 59.750 RON | 33.366 RON | — |
| Profit net | -1.117 RON | -251 RON | -502 RON | 8.457 RON | 3.002 RON | -206 RON | -8.744 RON | 5.203 RON | 4.005 RON | 202 RON | -10.748 RON | -73.671 RON | 8.217 RON | 0 RON |
| Total active |
Comparație cu 2454 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 15.082 RON |
| 17.381 RON |
| 10.189 RON |
| 40.487 RON |
| 46.629 RON |
| 36.400 RON |
| 45.686 RON |
| 52.685 RON |
| 61.870 RON |
| 77.098 RON |
| 66.898 RON |
| -1.241 RON |
| — |
| — |
| Active circulante | 15.082 RON | 17.381 RON | 10.189 RON | 40.487 RON | 46.629 RON | 36.400 RON | 45.686 RON | 52.685 RON | 61.870 RON | 77.098 RON | 66.898 RON | -1.241 RON | — | — |
|---|
| Capitaluri proprii | -28.480 RON | -28.730 RON | -29.233 RON | -34.100 RON | -31.098 RON | -31.303 RON | -40.048 RON | -34.844 RON | -30.840 RON | -30.638 RON | -41.386 RON | -115.056 RON | -106.839 RON | -106.839 RON |
|---|
| Datorii totale | 43.562 RON | 46.111 RON | 39.422 RON | 74.587 RON | 77.727 RON | 67.703 RON | 85.734 RON | 87.529 RON | 92.710 RON | 107.736 RON | 108.284 RON | 113.815 RON | 106.839 RON | 106.839 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|