Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16690608
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ONOSE GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
275.214 RON
Profit net
99.923 RON
Capitaluri proprii
112.725 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 690.743 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.911 RON | — | 116.276 RON | 149.422 RON | 135.170 RON | 217.943 RON | 206.675 RON | 127.548 RON | 219.002 RON | 282.960 RON | 259.253 RON | 137.315 RON | 633.989 RON | 1.275.525 RON | 739.663 RON | 275.214 RON |
| Profit net | -476 RON | -2.394 RON | 76.976 RON | 93.065 RON | 94.239 RON | 178.969 RON | 158.408 RON | 91.012 RON | 179.685 RON | 238.467 RON | 208.796 RON | 82.721 RON | 473.209 RON | 756.518 RON |
Comparație cu 33 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2024.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 419.131 RON |
| 99.923 RON |
| Total active | 15.196 RON | 12.802 RON | 96.285 RON | 112.151 RON | 110.357 RON | 195.702 RON | 175.456 RON | 107.020 RON | 195.199 RON | 254.586 RON | 226.263 RON | 99.835 RON | 533.157 RON | 836.193 RON | 471.924 RON | 117.905 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 2.607 RON | 1.185 RON | 7.735 RON | 5.471 RON | 3.440 RON | 1.076 RON | 33 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 15.196 RON | 12.802 RON | 96.285 RON | 109.544 RON | 109.172 RON | 187.967 RON | 169.985 RON | 103.580 RON | 194.123 RON | 254.553 RON | 226.263 RON | 99.835 RON | 533.157 RON | 836.193 RON | 471.924 RON | 117.905 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 15.196 RON | 12.802 RON | 89.778 RON | 105.867 RON | 107.041 RON | 191.771 RON | 171.209 RON | 103.814 RON | 192.487 RON | 251.269 RON | 221.598 RON | 95.523 RON | 486.011 RON | 769.320 RON | 431.933 RON | 112.725 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 6.507 RON | 6.284 RON | 3.316 RON | 3.931 RON | 4.247 RON | 3.206 RON | 2.712 RON | 3.317 RON | 4.665 RON | 4.312 RON | 47.146 RON | 66.873 RON | 39.991 RON | 5.180 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 |
|---|