Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 18 nov. 2016 și 27 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 36 atribuiri.
BioGasProd
PACHET BENZI INSTALATIE DESHIDRATARE NAMOL
BENZI PRESA NAMOL SEAU BAIA MARE
Snec dozator instalație CPA4000
BACTOCLEAN
Electrodistribuitor pentru OMEGA 1250
Piese schimb masini-unelte,aparate,dispozitive
Electrodistribuitor pentru OMEGA 1250
Supapa de explozie KER 1000x1000 cu senzori spargere
BioGasProd
Antispumant WB21
Metanol
Carbon activ nou (Rev.2)
Piston pentru filtru EMO 1250
Banda compatibila EMO 1250 (8 x 2,00m)
Banda tip SW36 (16,90 x 2,00m), (11,40 x 2,00m)
Carbune activ - Sorbotech Gers-3
Carbon activ nou (Rev.2)
Banda tip SW17-36 (13,80 x 2,50m), Banda tip SW17-36 (10,60 x 2,50m)
Carbon activ nou (Rev.2)
Echipament pentru instalatii de apa si canalizare
Banda compatibilă EMO 1250
Banda inferioară si superioara BFP Omega 1250
Piese de schimb filtru EMO 1250 (Correcting pneumatic jack)
BENZI FILTRANTE PRESE NAMOL
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16721127
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
7.005.315 RON
Profit net
2.042.834 RON
Capitaluri proprii
2.043.434 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.101.635 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 469.916 RON | 510.368 RON | 812.047 RON | 485.907 RON | 387.812 RON | 553.733 RON | 611.724 RON | 844.606 RON | 1.018.428 RON | 1.610.862 RON | 1.225.100 RON | 1.441.392 RON | 2.024.339 RON | 4.708.316 RON | 2.543.079 RON | 2.536.758 RON | 7.005.315 RON |
| Profit net | 53.191 RON | 91.922 RON | 94.502 RON | 99.497 RON | 96.094 RON | 140.721 RON | 160.956 RON | 128.546 RON | 204.355 RON | 308.646 RON | 177.458 RON | 251.017 RON |
Comparație cu 10562 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 255.456 RON |
| 501.593 RON |
| 397.681 RON |
| 441.361 RON |
| 2.042.834 RON |
| Total active | 96.150 RON | 108.382 RON | 176.591 RON | 181.684 RON | 109.773 RON | 186.589 RON | 319.484 RON | 220.265 RON | 233.265 RON | 349.910 RON | 439.713 RON | 489.150 RON | 523.255 RON | 996.350 RON | 614.476 RON | 969.522 RON | 3.922.995 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 43.182 RON | 33.021 RON | 22.861 RON | 12.701 RON | 2.541 RON | — | — | 73.679 RON | 56.352 RON | 39.119 RON | 27.734 RON | 8.803 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 96.150 RON | 108.382 RON | 176.591 RON | 138.502 RON | 76.752 RON | 163.728 RON | 306.783 RON | 217.724 RON | 233.265 RON | 349.910 RON | 366.034 RON | 432.798 RON | 484.136 RON | 968.616 RON | 605.673 RON | 969.522 RON | 3.922.995 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 53.691 RON | 92.422 RON | 95.077 RON | 99.997 RON | 96.594 RON | 141.221 RON | 280.033 RON | 129.046 RON | 204.978 RON | 327.702 RON | 328.418 RON | 347.851 RON | 284.354 RON | 502.193 RON | 426.638 RON | 441.961 RON | 2.043.434 RON |
|---|
| Datorii totale | 42.459 RON | 15.960 RON | 82.702 RON | 83.122 RON | 15.010 RON | 46.133 RON | 41.426 RON | 93.529 RON | 29.218 RON | 24.001 RON | 114.416 RON | 141.299 RON | 238.901 RON | 494.157 RON | 187.838 RON | 529.910 RON | 1.882.891 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|