Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

VL

VISION LINE SRL

Mun. Cluj-Napoca, Cluj
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
16757244
Nr. reg.
J12/3314/2004
Înființată
14 sept. 2004
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
4774

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

5,8 mil. RON

2025

Profit net

695,7 K RON

2025

Angajați

11

2025

Înființată

2004

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4774
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Nr. TVA31 iul. 2026
    (gol)→RO16757244
  2. Nr. înregistrare31 iul. 2026
    J12/3314/2004→J2004003314124
  3. Localitate31 iul. 2026
    Municipiul Cluj-Napoca→Mun. Cluj-Napoca
  4. Adresă31 iul. 2026
    Str. Valea Seacă, Nr. 1, CP 400405→Str. Valea Seacă, nr. 1
  5. Plătitor de TVA31 iul. 2026
    false→true
  6. Formă juridică31 iul. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  7. Formă de organizare31 iul. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA
  8. Formă de proprietate31 iul. 2026
    (gol)→PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Valea Seacă, nr. 1, Mun. Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Telefon
0749135825
Cod poștal
400405
Data înregistrării
2004-09-14

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/16757244

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei VISION LINE SRL este 16757244, iar codul de TVA este RO16757244.

VISION LINE SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/3314/2004, din data de 2004-09-14.

VISION LINE SRL are sediul social la adresa Str. Valea Seacă, nr. 1, Mun. Cluj-Napoca, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 4774 — activitate nespecificată.

Da, VISION LINE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2004-10-08.

Da, conform datelor publice ANAF, VISION LINE SRL este activă.

În 2025, VISION LINE SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.790.439 RON, cu 11 angajați.

Companii similare

RIDAS OPTIC SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LABO SHOP SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ARGUS OPTIK SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FEMTO LASER SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AUDIOGRAM S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
OCULENS SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AERIA ZONE S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
OPTICA OFTA CLUJ S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
RIDAS OPTIC SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
LABO SHOP SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
ARGUS OPTIK SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
FEMTO LASER SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
AUDIOGRAM S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujComerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
OCULENS SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
AERIA ZONE S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujComerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
OPTICA OFTA CLUJ S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujComerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice

Contact

0749135825

Str. Valea Seacă, nr. 1 · Mun. Cluj-Napoca, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
5.790.439 RON−5%
Profit net
695.729 RON−9%
Angajați
11
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
8 oct. 2004
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Verificat ultima dată la 29 sept. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Cluj-Napoca
  • Firme cu CAEN 4774
  • Plătitor de TVAdin 08.10.2004

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-29.

Cifră de afaceri

5.790.439 RON

-5,4%

Profit net

695.729 RON

-8,7%

Capitaluri proprii

6.242.545 RON

-8,7%

Număr mediu salariați

11

10,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 7.469.188 RON

81din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
3,04

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
3,04

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
24,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
12 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
8,4 %
Cifră de afaceri / salariat
526.404 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 4009 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri5.790.439 RON
    P25 54.005 RONMediană 235.811 RONP75 885.492 RON

    Peste 95% dintre firmele comparabile

  • Profit net695.729 RON
    P25 -9.381 RONMediană 5.167 RONP75 58.304 RON

    Peste 97% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați11
    P25 1Mediană 1P75 3

    Peste 94% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat526.404 RON
    P25 141.268 RONMediană 275.360 RONP75 529.944 RON

    Peste 75% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri1.513.408 RON1.685.520 RON1.797.243 RON1.770.294 RON1.816.606 RON2.381.601 RON3.482.649 RON4.367.903 RON5.259.242 RON6.659.255 RON6.223.809 RON4.606.236 RON5.597.260 RON6.290.975 RON6.654.881 RON6.117.926 RON5.790.439 RON
Profit net81.181 RON194.005 RON256.112 RON27.971 RON295.912 RON407.782 RON908.704 RON1.353.891 RON1.236.689 RON1.155.124 RON1.025.651 RON177.238 RON1.604.403 RON495.817 RON1.053.353 RON762.411 RON695.729 RON
Total active877.950 RON969.158 RON1.132.173 RON1.461.992 RON1.596.166 RON2.056.859 RON2.999.795 RON3.532.850 RON4.516.982 RON5.244.424 RON7.986.223 RON7.267.948 RON8.814.432 RON7.596.470 RON8.386.709 RON8.222.836 RON8.251.968 RON
Active imobilizate409.274 RON402.055 RON399.288 RON386.465 RON448.925 RON431.910 RON461.592 RON597.848 RON720.172 RON733.912 RON3.116.102 RON3.089.450 RON2.984.404 RON2.558.617 RON2.670.673 RON2.449.854 RON2.138.430 RON
Active circulante468.676 RON567.103 RON732.885 RON1.075.527 RON1.147.241 RON1.624.949 RON2.538.203 RON2.935.002 RON3.796.810 RON4.510.512 RON4.870.121 RON4.178.498 RON5.830.028 RON5.037.853 RON5.716.036 RON5.772.982 RON6.113.538 RON
Capitaluri proprii512.332 RON706.338 RON960.983 RON988.953 RON1.284.866 RON1.692.667 RON2.601.371 RON1.390.131 RON2.626.820 RON3.781.944 RON4.807.594 RON4.758.521 RON6.212.924 RON5.533.734 RON6.474.087 RON6.840.148 RON6.242.545 RON
Datorii totale365.618 RON262.820 RON171.190 RON473.039 RON311.300 RON364.192 RON398.424 RON2.142.719 RON1.890.162 RON1.462.480 RON3.178.629 RON2.509.427 RON2.601.508 RON2.062.736 RON1.912.622 RON1.382.688 RON2.009.423 RON
Număr mediu salariați67882—121212131211121191011

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă