Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 nov. 2016 și 24 mar. 2026.
Consultanta în domeniul SSM, PSI, SU completare documentatie în domeniu.
Consultanta în domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca, Prevenirea si Stingerea Incendiilor
Consultanta, servicii lunare în domeniul PSI-SU
Consultanta în domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca, Prevenirea si Stingerea Incendiilor
Consultanta în domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca, Prevenirea si Stingerea Incendiilor
Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor
Consultanta in domeniul SSM-PSI
Consultanta în domeniul SSM, PSI, SU completare documentatie în domeniu.
Consultanta în domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca, Prevenirea si Stingerea Incendiilor
Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor
Consultanta in domeniul SSM-PSI
Consultanta in domeniul SSM-PSI
Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor
Consultanta în domeniul Prevenirea si Stingerea Incendiilor, Situatii de Urgenta
Consultanta în domeniul Securitatii si Sanatatii in Munca, Prevenirea si Stingerea Incendiilor
Completare, elaborare documentatie în domeniul PSI-SU
Consultanta, servicii lunare în domeniul PSI-SU
Consultanta in domeniul SSM-PSI pentru comuna Suseni
Consultanta în domeniul SSM, PSI, SU completare documentatie în domeniu.
Consultanta în domeniul Prevenirea si Stingerea Incendiilor, Situatii de Urgenta
Consultanta �n domeniul Prevenirea si Stingerea Incendiilor, Situatii de Urgenta
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16805104
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
231.968 RON
Profit net
132.977 RON
Capitaluri proprii
133.505 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 258.833 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.150 RON | 1.228 RON | 10.418 RON | 26.575 RON | 43.448 RON | 52.873 RON | 52.873 RON | 98.013 RON | 98.013 RON | 151.918 RON | 177.559 RON | 180.133 RON | 180.425 RON | 189.230 RON | 212.566 RON | 216.375 RON | 231.968 RON |
| Profit net | 1.028 RON | -575 RON | 3.811 RON | 5.500 RON | 14.247 RON | 27.551 RON | 27.551 RON | 49.410 RON | 49.410 RON | 66.591 RON | 103.276 RON | 120.421 RON |
Comparație cu 321 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 127.628 RON |
| 133.127 RON |
| 144.119 RON |
| 132.160 RON |
| 132.977 RON |
| Total active | 5.082 RON | 5.690 RON | 7.137 RON | 24.175 RON | 27.083 RON | 56.030 RON | 56.030 RON | 126.458 RON | 126.458 RON | 279.502 RON | 381.868 RON | 504.931 RON | 620.415 RON | 139.042 RON | 282.896 RON | 138.523 RON | 146.544 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 1.536 RON | 852 RON | 852 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 182 RON | — | 6.048 RON |
|---|
| Active circulante | 5.082 RON | 5.690 RON | 7.137 RON | 24.175 RON | 25.547 RON | 55.178 RON | 55.178 RON | 126.458 RON | 126.458 RON | 279.502 RON | 381.868 RON | 504.931 RON | 620.415 RON | 139.042 RON | 282.714 RON | 138.523 RON | 140.496 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.070 RON | 2.495 RON | 6.322 RON | 11.822 RON | 26.069 RON | 53.620 RON | 53.620 RON | 123.589 RON | 123.589 RON | 268.510 RON | 371.786 RON | 492.207 RON | 619.835 RON | 133.367 RON | 277.486 RON | 132.409 RON | 133.505 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.012 RON | 3.195 RON | 815 RON | 12.353 RON | 1.014 RON | 2.410 RON | 2.410 RON | 2.869 RON | 2.869 RON | 10.992 RON | 10.082 RON | 12.724 RON | 580 RON | 5.675 RON | 5.410 RON | 6.114 RON | 13.110 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | — | 2 | — | — | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|