Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16818589
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
291.833 RON
Profit net
142.032 RON
Capitaluri proprii
128.349 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 229.420 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.484 RON | 219.824 RON | 218.857 RON | 293.174 RON | 253.623 RON | 115.194 RON | 22.000 RON | 226.642 RON | 296.870 RON | 123.248 RON | 291.833 RON |
| Profit net | 32.577 RON | 119.006 RON | 113.581 RON | 170.508 RON | 116.139 RON | 39.408 RON | -72.102 RON | 112.115 RON | 95.699 RON | 17.188 RON | 142.032 RON |
| Total active | 46.010 RON | 138.194 RON | 232.622 RON | 411.287 RON | 525.154 RON | 547.677 RON | 449.865 RON | 121.906 RON | 197.469 RON | 137.696 RON | 148.331 RON |
Comparație cu 1174 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante | 46.010 RON | 138.194 RON | 232.622 RON | 411.287 RON | 525.154 RON | 547.677 RON | 449.865 RON | 121.906 RON | 197.469 RON | 137.696 RON | 148.331 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.777 RON | 120.205 RON | 233.786 RON | 404.294 RON | 520.433 RON | 163.206 RON | 91.277 RON | 112.492 RON | 159.591 RON | 17.428 RON | 128.349 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.233 RON | 17.989 RON | 8.003 RON | 11.160 RON | 4.721 RON | 384.471 RON | 358.588 RON | 9.414 RON | 37.878 RON | 120.268 RON | 19.982 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 4 | 4 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
|---|