Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

FG

F.L.M. GROUP INVEST SRL

Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
funcțiuneProfil nerevendicat
CUI
16824262
Nr. reg.
J2004016143409
Înființată
10 iul. 2004
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
2041

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

14,4 mil. RON

2025

Profit net

2,3 mil. RON

2025

Angajați

22

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
2041 — Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 07/10/2004

    Înființarea companiei

  2. 2005-02-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Str. Iacob Negruzzi, Nr. 39, Sector 1, CP 70000, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti, Romania
Telefon
0742003310
Cod poștal
011093
Data înregistrării
07/10/2004

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/16824262

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei F.L.M. GROUP INVEST SRL este 16824262.

F.L.M. GROUP INVEST SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2004016143409, din data de 07/10/2004.

F.L.M. GROUP INVEST SRL are sediul social la adresa Str. Str. Iacob Negruzzi, Nr. 39, Sector 1, CP 70000, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti, România.

Activitatea principală este CAEN 2041 — Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere.

Nu, F.L.M. GROUP INVEST SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, F.L.M. GROUP INVEST SRL este activă.

În 2025, F.L.M. GROUP INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 14.448.284 RON, cu 22 angajați.

Companii similare

LABORATOARELE SPUMA SRL
Bucureşti Sectorul 2
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
AROMA WORLD S.R.L.
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L.
Bucureşti Sectorul 3
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PEPA GRUP SRL
Bucureşti Sectorul 1
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
UCTIM FACTORY S.R.L.
Bucureşti Sectorul 5
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
CIAO MARKETING SRL
Bucureşti Sectorul 5
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
REGO COM SRL
Bucureşti Sectorul 5
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SABIO COSMETICS SRL
Bucureşti Sectorul 1
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
LABORATOARELE SPUMA SRLBucureşti Sectorul 2BucureştiFabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
AROMA WORLD S.R.L.Bucureşti Sectorul 3BucureştiFabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L.Bucureşti Sectorul 3BucureştiFabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
PEPA GRUP SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiFabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
UCTIM FACTORY S.R.L.Bucureşti Sectorul 5BucureştiFabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
CIAO MARKETING SRLBucureşti Sectorul 5BucureştiFabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
REGO COM SRLBucureşti Sectorul 5BucureştiFabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
SABIO COSMETICS SRLBucureşti Sectorul 1BucureştiFabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere

Contact

0742003310

Str. Str. Iacob Negruzzi, Nr. 39, Sector 1, CP 70000 · Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
14.448.284 RON+19%
Profit net
2.340.888 RON+4%
Angajați
22
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 feb. 2005

Verificat ultima dată la 26 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Bucureşti
  • Firme din Sectorul 1
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Cifră de afaceri

14.448.284 RON

19,4%

Profit net

2.340.888 RON

4,2%

Capitaluri proprii

8.402.663 RON

-4,2%

Număr mediu salariați

22

22,2%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 12.080.960 RON

89din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,16

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,16

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
49,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
16,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
14,2 %
Cifră de afaceri / salariat
656.740 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 112 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 20), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri14.448.284 RON
    P25 101.304 RONMediană 581.370 RONP75 3.273.719 RON

    Peste 91% dintre firmele comparabile

  • Profit net2.340.888 RON
    P25 -2.207 RONMediană 69.701 RONP75 294.573 RON

    Peste 96% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați22
    P25 1Mediană 3P75 10

    Peste 87% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat656.740 RON
    P25 176.015 RONMediană 327.302 RONP75 556.408 RON

    Peste 81% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri2.034.691 RON1.820.063 RON2.894.763 RON4.260.451 RON6.469.879 RON9.969.906 RON10.781.006 RON13.415.264 RON14.626.166 RON12.451.322 RON8.137.940 RON5.743.896 RON4.953.666 RON5.092.798 RON8.087.120 RON12.097.902 RON14.448.284 RON
Profit net-170.462 RON-320.300 RON65.848 RON277.704 RON580.898 RON1.777.362 RON1.517.209 RON2.869.618 RON2.958.217 RON2.602.363 RON1.902.839 RON876.086 RON188.008 RON281.751 RON554.325 RON2.246.568 RON2.340.888 RON
Total active880.517 RON2.070.535 RON2.275.431 RON2.602.376 RON3.135.760 RON4.993.177 RON6.021.278 RON9.381.761 RON11.798.160 RON13.700.215 RON14.137.875 RON14.215.908 RON12.805.409 RON12.380.691 RON13.169.291 RON14.689.724 RON16.522.488 RON
Active imobilizate562.104 RON1.795.401 RON1.695.563 RON1.818.869 RON1.811.265 RON2.698.696 RON2.879.279 RON4.132.139 RON4.085.890 RON4.005.235 RON4.993.594 RON5.883.140 RON5.835.646 RON6.103.538 RON6.423.881 RON6.278.424 RON7.072.060 RON
Active circulante318.413 RON275.134 RON579.868 RON783.507 RON1.324.495 RON2.294.481 RON3.141.999 RON5.249.622 RON7.712.270 RON9.694.980 RON9.144.281 RON8.332.768 RON6.969.763 RON6.277.153 RON6.745.410 RON8.411.300 RON9.450.428 RON
Capitaluri proprii97.044 RON-223.256 RON-157.408 RON120.296 RON701.194 RON2.478.556 RON3.995.764 RON3.995.764 RON6.953.981 RON9.556.344 RON11.459.183 RON12.335.317 RON5.689.641 RON5.971.392 RON6.525.717 RON8.772.285 RON8.402.663 RON
Datorii totale783.473 RON2.310.342 RON2.443.385 RON2.485.217 RON2.437.703 RON2.532.831 RON2.025.514 RON5.385.997 RON4.844.179 RON4.143.871 RON2.663.692 RON1.880.591 RON7.115.768 RON6.409.299 RON6.643.574 RON5.917.439 RON8.119.825 RON
Număr mediu salariați1010111417161516171511338191822

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă