Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 ian. 2024 și 14 iul. 2025.
România – Lucrări de reabilitare a terenului – Executia lucrarilor de abandonare de suprafata a sondelor apartinand OMV Petrom – 5 Loturi
România – Lucrări de construcţii de instalaţii pentru platforme – Lucrari asociate abandonarii de adancime a sondelor apartinand OMV PETROM – 5 loturi
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 30 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16930956
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PUŞCAŞU MARIA
Prin: PUŞCAŞU MARIA
Prin: PUŞCAŞU MARIA
Prin: PUŞCAŞU MARIA
Prin: PUŞCAŞU MARIA
Prin: PUŞCAŞU MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
370.151 RON
Profit net
1.196 RON
Capitaluri proprii
11.981 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 366.876 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 106.051 RON | 131.128 RON | 133.871 RON | 145.048 RON | 148.660 RON | 197.970 RON | 214.930 RON | 218.500 RON | 273.850 RON | 228.235 RON | 253.281 RON | 198.060 RON | 236.700 RON | 301.005 RON | 339.611 RON | 378.437 RON | 370.151 RON |
| Profit net | -169.894 RON | -158.938 RON | -97.229 RON | -58.816 RON | -70.593 RON | -13.725 RON | 6.299 RON | -11.743 RON | 46.401 RON | -108.883 RON |
Comparație cu 212 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -145.386 RON |
| -101.806 RON |
| -92.165 RON |
| 1.143.244 RON |
| 115.997 RON |
| -24.228 RON |
| 1.196 RON |
| Total active | 180.509 RON | 68.185 RON | 25.480 RON | 22.759 RON | 3.345 RON | 492 RON | 1.240 RON | 2.283 RON | 17.235 RON | 54.569 RON | 57.118 RON | 77.981 RON | 29.263 RON | 998 RON | 82.657 RON | 57.681 RON | 150.695 RON |
|---|
| Active imobilizate | 135.703 RON | 50.512 RON | 3.138 RON | — | — | — | — | — | — | 50.000 RON | 31.954 RON | 16.929 RON | 1.904 RON | — | 65.999 RON | 48.399 RON | 146.484 RON |
|---|
| Active circulante | 44.806 RON | 17.673 RON | 22.342 RON | 22.759 RON | 3.345 RON | 492 RON | 1.240 RON | 2.283 RON | 17.235 RON | 4.569 RON | 25.164 RON | 61.052 RON | 27.359 RON | 998 RON | 16.658 RON | 9.282 RON | 4.211 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -417.642 RON | -576.580 RON | -673.810 RON | -732.626 RON | -803.219 RON | -816.944 RON | -810.645 RON | -822.388 RON | -775.987 RON | -884.870 RON | -1.030.256 RON | -1.132.062 RON | -1.224.227 RON | -80.984 RON | 35.013 RON | 10.785 RON | 11.981 RON |
|---|
| Datorii totale | 598.151 RON | 644.765 RON | 699.290 RON | 755.385 RON | 806.564 RON | 817.436 RON | 811.885 RON | 824.671 RON | 793.222 RON | 939.439 RON | 1.087.374 RON | 1.210.043 RON | 1.253.490 RON | 81.982 RON | 32.644 RON | 36.229 RON | 132.047 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 9 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 6 |
|---|