Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16969565
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MURARU GABRIELA
Prin: MURARU CRISTIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
35.984 RON
Profit net
-219 RON
Capitaluri proprii
-130.810 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 31.596 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.019 RON | 3.428 RON | 1.926 RON | 1.750 RON | 352 RON | 849 RON | 112 RON | 334 RON | — | — | 27.947 RON | 47.509 RON | 12.000 RON | 35.984 RON | — | — |
| Profit net | -6.488 RON | -7.486 RON | -9.751 RON | -3.506 RON | 5 RON | -8.279 RON | -11.357 RON | -11.065 RON | -23.631 RON | -29.343 RON | -1.291 RON | 17.883 RON | -19.936 RON |
Comparație cu 24 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2023.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -2.630 RON |
| -7.128 RON |
| -219 RON |
| Total active | 5.903 RON | 2.443 RON | 2.874 RON | 3.248 RON | 3.375 RON | 3.869 RON | 2.730 RON | 1.576 RON | 3.095 RON | 9.500 RON | 35.218 RON | 33.421 RON | 7.763 RON | 6.518 RON | 3.734 RON | 3.515 RON |
|---|
| Active imobilizate | 20 RON | 20 RON | 20 RON | 20 RON | 20 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 5.883 RON | 2.423 RON | 2.854 RON | 3.228 RON | 3.355 RON | 3.869 RON | 2.730 RON | 1.576 RON | 3.095 RON | 9.500 RON | 35.218 RON | 33.421 RON | 7.763 RON | 6.518 RON | 3.734 RON | 3.515 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.248 RON | -13.734 RON | -23.485 RON | -33.807 RON | -33.802 RON | -42.080 RON | -53.438 RON | -64.503 RON | -88.147 RON | -117.490 RON | -118.781 RON | -100.898 RON | -120.833 RON | -123.463 RON | -130.591 RON | -130.810 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.151 RON | 16.177 RON | 26.359 RON | 37.055 RON | 37.177 RON | 45.949 RON | 56.168 RON | 66.079 RON | 91.242 RON | 126.990 RON | 153.999 RON | 134.319 RON | 128.596 RON | 129.981 RON | 134.325 RON | 134.325 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|