Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17016028
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ZAKARIAS ATTILA-ISTVÁN
Prin: ZAKARIAS ATTILA-ISTVÁN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-5.773 RON
Capitaluri proprii
656 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 2.184 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 162.000 RON | 134.784 RON | 271.107 RON | 104.500 RON | 200.378 RON | 111.098 RON | 246.873 RON | 102.933 RON | 28.825 RON | 120.176 RON | 14.006 RON | 6.000 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 126.608 RON | 60.901 RON | 200.354 RON | 32.827 RON | 20.075 RON | -1.322 RON | 64.912 RON | 12.062 RON | -6.665 RON | 80.902 RON | -40.513 RON | -2.660 RON |
Comparație cu 122 firme din județul Covasna care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2021.
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -435 RON |
| -305 RON |
| -170 RON |
| 0 RON |
| -5.773 RON |
| Total active | 499.555 RON | 295.294 RON | 438.043 RON | 370.918 RON | 443.886 RON | 420.271 RON | 420.990 RON | 383.635 RON | 275.511 RON | 224.032 RON | 114.585 RON | 88.648 RON | 88.213 RON | 50.407 RON | 50.237 RON | 50.237 RON | 26.499 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 55.856 RON | 101.715 RON | 66.337 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 499.555 RON | 295.294 RON | 438.043 RON | 315.062 RON | 342.171 RON | 353.934 RON | 420.990 RON | 383.635 RON | 275.511 RON | 224.032 RON | 114.585 RON | 88.648 RON | 88.213 RON | 50.407 RON | 50.237 RON | 50.237 RON | 26.499 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 464.092 RON | 274.994 RON | 412.848 RON | 359.425 RON | 333.700 RON | 332.378 RON | 386.335 RON | 368.196 RON | 60.211 RON | 141.113 RON | 100.600 RON | 87.413 RON | 86.978 RON | 47.199 RON | 47.030 RON | 47.030 RON | 656 RON |
|---|
| Datorii totale | 35.463 RON | 20.300 RON | 25.195 RON | 27.738 RON | 8.471 RON | 21.556 RON | 34.655 RON | 15.439 RON | 215.300 RON | 82.919 RON | 13.985 RON | 1.235 RON | 1.235 RON | 3.208 RON | 3.207 RON | 3.207 RON | 25.843 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 3 | — | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | — | — | — | — |
|---|