Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 oct. 2016 și 28 iul. 2017.
Se afișează cele mai recente 25 din 26 atribuiri.
Lucrari de fatade
Lucrari de reparatii la acoperisul Pietii Unirii din Orasul Cernavoda
TAMPLARIE PVC ALB
usa de garaj sectionala cu actionare electrica
usa de garaj sectional cu actionare electrica cu pietonala
usa de garaj sectionala cu actionare electrica
usa de garaj sectional cu actionare electrica cu pietonala
FEREASTRA PVC PROFIL 6 CAMERE 1200*550
FEREASTRA PVC PROFIL 6 CAMERE 1150*750
FEREASTRA PVC PROFIL 6 CAMERE 1350*2100
FEREASTRA PVC
FEREASTRA PVC PROFIL 6 CAMERE1350*2450
USA PVC PROFIL 6 CAMERE 1520*2070
USA PVC PROFIL 6 CAMERE 1450*2040
USA PVC PROFIL 6 CAMERE 1600*2100
USA PVC PROFIL 6 CAMERE 1520*2000
USA PVC PROFIL 6 CAMERE 1600*2742
USA PVC PROFIL 6 CAMERE 1800*2070
FEREASTRA ALUMINIU PROFIL 70MM 980*1030
FEREASTRA ALUMINIU PROFIL 70MM 950*1030
FEREASTRA ALUMINIU PROFIL 70MM 950*1000
USA GLISANTA ALUMINIU 1700*2530
USA ALUMINIU PROFIL 70MM 960*2000
USA ALUMINIU PROFIL 70MM 750*2050
usa de garaj sectionala cu actionare electrica
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 24 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17038131
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VÂLCEA ION
Prin: VÂLCEA ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
55.030.068 RON
Profit net
4.649.627 RON
Capitaluri proprii
5.329.787 RON
Număr mediu salariați
117
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 46.185.978 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 506.901 RON | 804.823 RON | 953.953 RON | 1.762.325 RON | 2.377.898 RON | 3.699.384 RON | 5.239.787 RON | 5.068.657 RON | 9.707.126 RON | 10.434.472 RON | 14.372.929 RON | 27.299.486 RON | 34.427.973 RON | 39.185.597 RON | 38.231.618 RON | 37.812.728 RON | 55.030.068 RON |
| Profit net | 23.530 RON | 38.371 RON | 29.532 RON | 23.254 RON | 35.479 RON | 40.685 RON | 119.031 RON | 165.200 RON | 332.440 RON | 1.964.497 RON | 292.311 RON |
Comparație cu 191 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.265.032 RON |
| 3.221.498 RON |
| 578.613 RON |
| 1.801.893 RON |
| 2.043.250 RON |
| 4.649.627 RON |
| Total active | 260.444 RON | 204.511 RON | 219.735 RON | 199.392 RON | 621.569 RON | 1.264.142 RON | 2.851.915 RON | 4.946.572 RON | 6.290.526 RON | 12.264.965 RON | 15.585.708 RON | 21.585.565 RON | 37.057.046 RON | 42.327.423 RON | 36.706.877 RON | 47.260.459 RON | 45.901.551 RON |
|---|
| Active imobilizate | 55.440 RON | 26.619 RON | -1.480 RON | — | 346.778 RON | 921.819 RON | 1.665.171 RON | 2.126.503 RON | 2.970.752 RON | 5.187.442 RON | 5.229.822 RON | 7.453.139 RON | 11.657.993 RON | 9.118.566 RON | 8.668.630 RON | 9.070.802 RON | 23.444.932 RON |
|---|
| Active circulante | 205.004 RON | 177.892 RON | 221.215 RON | 199.392 RON | 274.791 RON | 342.323 RON | 1.186.744 RON | 2.820.069 RON | 3.319.774 RON | 7.077.523 RON | 10.355.886 RON | 14.132.426 RON | 25.399.053 RON | 33.208.857 RON | 28.038.247 RON | 38.189.657 RON | 22.456.619 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 58.316 RON | 96.687 RON | 126.218 RON | 149.472 RON | 184.951 RON | 225.637 RON | 419.641 RON | 283.173 RON | 615.613 RON | 2.780.110 RON | 1.901.151 RON | 2.105.233 RON | 5.201.204 RON | 4.313.363 RON | 3.184.643 RON | 2.684.160 RON | 5.329.787 RON |
|---|
| Datorii totale | 202.128 RON | 107.824 RON | 93.517 RON | 49.920 RON | 436.618 RON | 1.038.505 RON | 2.432.274 RON | 4.663.399 RON | 5.674.913 RON | 9.484.855 RON | 13.684.557 RON | 19.480.332 RON | 31.855.842 RON | 38.014.280 RON | 33.535.934 RON | 44.580.167 RON | 38.941.287 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 4 | 5 | 6 | 11 | 16 | 24 | 33 | 39 | 38 | 46 | 59 | 69 | 60 | 57 | 76 | 117 |
|---|