Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

NC

NAGY CT SRL

Sat Miheșu de Cîmpie, Comuna Miheșu de Cîmpie, Mureș
funcțiune Plătitor de TVA e-FacturaProfil nerevendicat
CUI
17062520
Nr. reg.
J2004002206268
Înființată
21/12/2004
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
1091

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

261,8 K RON

2025

Profit net

-16,5 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
1091 — Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orășenească Luduș

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2005-05-01

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 2024-05-01

    Înrolare în e-Factura

  3. 21/12/2004

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Str. 1 DECEMBRIE 1918, Nr. 66, Sector 0, CP 4382, Sat Miheșu de Cîmpie, Comuna Miheșu de Cîmpie, Mureș, Romania
Data înregistrării
21/12/2004

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/17062520

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei NAGY CT SRL este 17062520.

NAGY CT SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2004002206268, din data de 21/12/2004.

NAGY CT SRL are sediul social la adresa Str. Str. 1 DECEMBRIE 1918, Nr. 66, Sector 0, CP 4382, Sat Miheșu de Cîmpie, Comuna Miheșu de Cîmpie, Mureș, România.

Activitatea principală este CAEN 1091 — Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă.

Da, NAGY CT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2005-05-01.

Da, conform datelor publice ANAF, NAGY CT SRL este activă.

În 2025, NAGY CT SRL a raportat o cifră de afaceri de 261.790 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

COCINERO S.R.L.
Sat Deda, Comuna Deda
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
GAP AGROCOMPLEX SRL
Sat Sânger, Comuna Sânger
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LOROPAR FOODERS SRL
Sat Breaza, Comuna Breaza
Același județ
Vezi profilul
PROMARK TRADE SRL
Comuna Bogata
Același județ
Vezi profilul
FERMA SZANTO S.R.L.
Loc. Iernut, Oraş Iernut
Același județ
Vezi profilul
NECO SRL
Sat Cipău, Oraş Iernut
Același județ
Vezi profilul
TAK NUTRIMILL SRL
Sat Sânvăsii, Comuna Găleşti
Același județ
Vezi profilul
FOOD&FEED PROJECTS SRL
Municipiul Târgu Mureş
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
COCINERO S.R.L.Sat Deda, Comuna DedaMureşFabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
GAP AGROCOMPLEX SRLSat Sânger, Comuna SângerMureşFabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
LOROPAR FOODERS SRLSat Breaza, Comuna BreazaMureşFabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
PROMARK TRADE SRLComuna BogataMureşFabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
FERMA SZANTO S.R.L.Loc. Iernut, Oraş IernutMureşFabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
NECO SRLSat Cipău, Oraş IernutMureşFabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
TAK NUTRIMILL SRLSat Sânvăsii, Comuna GăleştiMureşFabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
FOOD&FEED PROJECTS SRLMunicipiul Târgu MureşMureşFabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă

Contact

Str. Str. 1 DECEMBRIE 1918, Nr. 66, Sector 0, CP 4382 · Sat Miheșu de Cîmpie, Comuna Miheșu de Cîmpie, Mureș

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
261.790 RON−47%
Profit net
-16.504 RON−146%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 mai 2005
Înrolat e-Factura din
1 mai 2024
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Unitatea Fiscală Orășenească Luduș

Verificat ultima dată la 14 sept. 2026

Explorează

  • Firme din Mureș
  • Firme din Miheșu de Cîmpie
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
  • Plătitor de TVAdin 01.05.2005
  • Înregistrat în RO e-Facturadin 01.05.2024

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-14.

  • Pierdere netă în 2025
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 47% în 2025
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 88% din active

Cifră de afaceri

261.790 RON

-47,5%

Profit net

-16.504 RON

-145,7%

Capitaluri proprii

20.037 RON

-45,2%

Număr mediu salariați

1

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 537.540 RON

27din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareSlabă5/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,13

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,13

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
88,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-6,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-10,4 %
Cifră de afaceri / salariat
261.790 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201020112012201320142015201620172018201920202021

Comparație cu 270 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri261.790 RON
    P25 118.677 RONMediană 495.172 RONP75 1.726.104 RON

    Peste 40% dintre firmele comparabile

  • Profit net-16.504 RON
    P25 -16.596 RONMediană 13.757 RONP75 79.546 RON

    Peste 26% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 2Mediană 4P75 11

    Peste 21% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat261.790 RON
    P25 90.996 RONMediană 150.514 RONP75 273.712 RON

    Peste 73% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri167.160 RON85.216 RON89.637 RON75.890 RON74.914 RON136.066 RON252.761 RON248.882 RON248.929 RON380.887 RON380.721 RON538.749 RON481.258 RON568.031 RON498.439 RON261.790 RON
Profit net3.416 RON-21.757 RON-14.883 RON-2.209 RON-10.187 RON43.222 RON111.374 RON105.338 RON120.883 RON141.522 RON176.696 RON196.775 RON155.439 RON139.128 RON36.137 RON-16.504 RON
Total active42.592 RON10.752 RON5.972 RON7.868 RON8.591 RON67.034 RON148.761 RON131.540 RON263.493 RON412.748 RON582.713 RON790.545 RON219.943 RON231.633 RON125.940 RON158.107 RON
Active imobilizate11.097 RON4.756 RON—333 RON47 RON—————-1 RON—————
Active circulante31.495 RON5.996 RON5.972 RON7.535 RON8.544 RON67.034 RON148.761 RON131.540 RON263.493 RON412.748 RON582.714 RON790.545 RON219.943 RON231.633 RON125.940 RON158.107 RON
Capitaluri proprii7.287 RON-14.470 RON-29.353 RON-31.563 RON-41.749 RON1.473 RON109.622 RON114.960 RON235.843 RON377.365 RON554.061 RON750.837 RON156.276 RON175.404 RON36.541 RON20.037 RON
Datorii totale35.305 RON25.222 RON35.325 RON39.431 RON50.340 RON65.561 RON39.139 RON16.580 RON27.650 RON35.383 RON28.652 RON40.749 RON73.123 RON75.426 RON89.399 RON139.839 RON
Număr mediu salariați1111111111112211

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă