Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

MC

MAX CAR C&I SRL

Mun. Satu Mare, Satu Mare
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
17078098
Nr. reg.
J2004001380305
Înființată
27 dec. 2004
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
7020

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

115,8 K RON

2025

Profit net

4,4 K RON

2025

Angajați

2

2025

Înființată

2004

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
7020
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. Nr. TVA29 iul. 2026
    (gol)→RO17078098
  2. Nr. înregistrare29 iul. 2026
    J2004001380305→J30/1380/2004
  3. Localitate29 iul. 2026
    Municipiul Satu Mare→Mun. Satu Mare
  4. Adresă29 iul. 2026
    Str. Aleea OITUZULUI, Nr. 17, Bl. 27, Ap. 2, Sector 0, CP 3900→Str. Oituz, nr. 17
  5. Plătitor de TVA29 iul. 2026
    false→true
  6. Formă juridică29 iul. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  7. Formă de organizare29 iul. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA
  8. Formă de proprietate29 iul. 2026
    (gol)→PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Oituz, nr. 17, Mun. Satu Mare, Satu Mare, Romania
Telefon
0746120638
Cod poștal
440193
Data înregistrării
2004-12-27

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/17078098

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei MAX CAR C&I SRL este 17078098, iar codul de TVA este RO17078098.

MAX CAR C&I SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2004001380305, din data de 2004-12-27.

MAX CAR C&I SRL are sediul social la adresa Str. Oituz, nr. 17, Mun. Satu Mare, Satu Mare, România.

Activitatea principală este CAEN 7020 — activitate nespecificată.

Da, MAX CAR C&I SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2005-06-01.

Da, conform datelor publice ANAF, MAX CAR C&I SRL este activă.

În 2025, MAX CAR C&I SRL a raportat o cifră de afaceri de 115.758 RON, cu 2 angajați.

Companii similare

EAST WIND ENERGY S.R.L.
Sat Vetiş Com. Vetiş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PARTSLIFE INTERNATIONAL ROMANIA S.R.L.
Mun. Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
INNOVA START S.R.L.
Mun. Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BRAIN SOURCE S.R.L.
Municipiul Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
INDIVIDUAL SOLUTIONS SRL
Mun. Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VR PRODUCTS S.R.L.
Mun. Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PROCESSIQ CONSULTING S.R.L.
Sat Vetiş Com. Vetiş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RAREXIA SRL
Sat Vetiş, Comuna Vetiş
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
EAST WIND ENERGY S.R.L.Sat Vetiş Com. VetişSatu Mare—
PARTSLIFE INTERNATIONAL ROMANIA S.R.L.Mun. Satu MareSatu Mare—
INNOVA START S.R.L.Mun. Satu MareSatu Mare—
BRAIN SOURCE S.R.L.Municipiul Satu MareSatu MareActivități de consultanță în afaceri și management
INDIVIDUAL SOLUTIONS SRLMun. Satu MareSatu Mare—
VR PRODUCTS S.R.L.Mun. Satu MareSatu Mare—
PROCESSIQ CONSULTING S.R.L.Sat Vetiş Com. VetişSatu Mare—
RAREXIA SRLSat Vetiş, Comuna VetişSatu MareActivități de consultanță în afaceri și management

Contact

0746120638

Str. Oituz, nr. 17 · Mun. Satu Mare, Satu Mare

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
115.758 RON+4%
Profit net
4.354 RON+239%
Angajați
2
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
1 iun. 2005
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare

Verificat ultima dată la 21 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Satu Mare
  • Firme cu CAEN 7020
  • Plătitor de TVAdin 01.06.2005

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-21.

Cifră de afaceri

115.758 RON

3,8%

Profit net

4.354 RON

239,4%

Capitaluri proprii

18.330 RON

-84,8%

Număr mediu salariați

2

100,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 118.902 RON

90din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateAcceptabilă15/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
2

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
2

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
49,9 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
3,8 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
11,9 %
Cifră de afaceri / salariat
57.879 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 152 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri115.758 RON
    P25 15.284 RONMediană 124.791 RONP75 339.434 RON

    Peste 49% dintre firmele comparabile

  • Profit net4.354 RON
    P25 0 RONMediană 23.352 RONP75 117.846 RON

    Peste 39% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați2
    P25 0Mediană 1P75 2

    Peste 83% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat57.879 RON
    P25 96.003 RONMediană 199.400 RONP75 350.734 RON

    Peste 18% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri12.828 RON13.450 RON21.029 RON29.174 RON35.944 RON42.750 RON51.178 RON60.611 RON63.176 RON68.577 RON60.588 RON65.466 RON79.529 RON94.613 RON108.469 RON111.529 RON115.758 RON
Profit net-3.116 RON-834 RON12.621 RON15.976 RON16.436 RON19.781 RON25.016 RON35.856 RON24.805 RON6.948 RON527 RON-4.001 RON1.261 RON10.833 RON15.746 RON-3.124 RON4.354 RON
Total active3.186 RON2.640 RON4.585 RON23.346 RON37.354 RON56.193 RON82.492 RON115.816 RON140.771 RON148.213 RON148.790 RON120.286 RON122.313 RON130.077 RON130.200 RON126.372 RON36.623 RON
Active imobilizate1.055 RON459 RON——————————0 RON0 RON0 RON0 RON0 RON
Active circulante2.131 RON2.181 RON4.585 RON23.346 RON37.354 RON56.193 RON82.492 RON115.816 RON140.771 RON148.213 RON148.790 RON120.286 RON122.313 RON130.077 RON130.200 RON126.372 RON36.623 RON
Capitaluri proprii-13.520 RON-14.354 RON-1.733 RON14.244 RON30.679 RON50.460 RON75.477 RON111.332 RON136.138 RON143.086 RON143.613 RON114.358 RON115.619 RON123.931 RON123.976 RON120.852 RON18.330 RON
Datorii totale16.706 RON16.994 RON6.318 RON9.102 RON6.675 RON5.733 RON7.015 RON4.484 RON4.633 RON5.127 RON5.177 RON5.928 RON6.694 RON6.146 RON6.224 RON5.520 RON18.293 RON
Număr mediu salariați211111—2——1120212

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă