Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 16 iun. 2017 și 3 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 157 atribuiri.
PACHET UNIFORME PENTRU POLITIA LOCALA
UNIFORME VARĂ – IARNĂ PENTRU POLIŢIA LOCALĂ COBADIN
Pachet uniforme politia locala 2024
UNIFORME VARĂ – IARNĂ PENTRU POLIŢIA LOCALĂ COBADIN
ECHIPAMENT POLITIA LOALA
UNIFORMA POLITIE
Pachet uniforme politia locala 2023
UNIFORME VARĂ – IARNĂ PENTRU POLIŢIA LOCALĂ COBADIN
Suport spray 150 ml
Sapca vara bumbac 100%, Bocanci interventii, Pantofi piele ofiteri de vara/iarna
Spray lacrimogen 150 ml
GEACA REFLECTORIZANTA POLITIA LOCALA MATLASATA DE IARNA CU GLUGA DETASABILA
Scurta Politia Locala Ordine Publica
Pachet echipamente Politia Locala
Pachet uniforme politia locala de iarna
UNIFORME VARĂ – IARNĂ PENTRU POLIŢIA LOCALĂ COBADIN
Pachet uniforme pol locala
Pachet uniforme politia locala
Pachet uniforme politia locala
Pachet uniforme politia locala
ACHIZITIE VESTE
PACHET UNIFORME DE IARNA POLITIE LOCALA
Pachet uniforme politia locala
Uniforme de politie
PANTALONI STOFA OSPATARI, PANTALONI BUCATARI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17136792
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
104.394 RON
Profit net
105.396 RON
Capitaluri proprii
3.006 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 184.490 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 0 RON | 0 RON | 48.936 RON | 86.256 RON | 136.601 RON | 155.630 RON | 117.984 RON | 144.191 RON | 153.647 RON | 149.526 RON | 204.272 RON | 213.892 RON | 122.472 RON | 96.020 RON | 104.394 RON |
| Profit net | — | 0 RON | -3.740 RON | -10.834 RON | -19.018 RON | -6.681 RON | 29.688 RON | 9.675 RON | 736 RON | 13.009 RON | 49.314 RON | 34.508 RON | -41.564 RON | -18.547 RON |
Comparație cu 100 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -43.532 RON |
| 105.396 RON |
| Total active | 53.430 RON | 53.430 RON | 5.098 RON | 41.861 RON | 22.335 RON | 35.038 RON | 41.990 RON | 61.339 RON | 51.724 RON | 86.950 RON | 119.036 RON | 186.698 RON | 232.082 RON | 54.779 RON | 12.529 RON | 14.340 RON |
|---|
| Active imobilizate | 53.332 RON | 53.332 RON | — | 157 RON | 115 RON | 362 RON | 0 RON | — | 2.741 RON | 2.596 RON | 8.518 RON | 4.528 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 98 RON | 98 RON | 5.098 RON | 41.704 RON | 22.220 RON | 34.676 RON | 41.990 RON | 61.339 RON | 48.983 RON | 84.354 RON | 110.518 RON | 182.170 RON | 232.082 RON | 54.779 RON | 12.529 RON | 14.340 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.992 RON | -8.992 RON | -12.732 RON | -23.565 RON | -24.124 RON | -30.553 RON | -865 RON | 8.810 RON | 9.546 RON | 22.555 RON | 71.869 RON | 106.377 RON | 64.814 RON | -58.951 RON | -102.390 RON | 3.006 RON |
|---|
| Datorii totale | 62.422 RON | 62.422 RON | 17.830 RON | 65.426 RON | 46.459 RON | 65.591 RON | 42.855 RON | 52.529 RON | 42.178 RON | 64.395 RON | 47.167 RON | 80.321 RON | 167.268 RON | 113.730 RON | 114.919 RON | 11.334 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|