Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 iul. 2017 și 9 apr. 2020.
Instalare masina de spalat
Servicii de instalare masina de spalat
Tamplarie PVC Si Reparatii
Reparatii tamplarie PVC
Tamplarie PVC
Tamplarie PVC pereti despartitori cu geamuri
Tamplarie PVC Avizier
Tamplarie PVC pereti despartitori cu geamuri
Tamplarie PVC- CONFECTIONARE TAMPLARIE PVC SUBSTATIA MIHAIL KOGALNICEANU
Tamplarie PVC -servicii reparare si intretinere - confectionat plasa / SUB.MANGALIA
Tamplarie Pvc
Reparatii tamplarie
Amenajare spatiu depozitare si Demontare pereti despartitori
Reparatii sanitare
Inlocuit feronarie 4 usi
1] Reparatii tamplarie
Inlocuit broaste,manere si feronarie defecta la 4 usi si montat 2 amortizoare cu blocaj.
Reparatii instalatii sanitare
Fereastra baie
Perete despartitor PVC cu pervaz
Inlocuit si reparatii burlane
Reparatii usi PVC
Servicii tamplarie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17184382
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
229.892 RON
Profit net
-16.880 RON
Capitaluri proprii
-236.239 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 154.576 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 100.499 RON | 56.935 RON | 114.555 RON | 142.749 RON | 46.984 RON | 65.112 RON | 71.543 RON | 87.479 RON | 48.535 RON | 27.986 RON | 74.537 RON | 144.699 RON | 114.988 RON | 131.719 RON | 139.352 RON | 161.354 RON | 229.892 RON |
| Profit net | -59.883 RON | -78.948 RON | -17.694 RON | -1.337 RON | -25.368 RON | -20.083 RON | -207 RON | -4.809 RON | -38.723 RON |
Comparație cu 191 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2025.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -18.883 RON |
| -10.433 RON |
| 24.657 RON |
| 42.532 RON |
| 16.331 RON |
| 8.063 RON |
| -17.248 RON |
| -16.880 RON |
| Total active | 98.025 RON | 52.986 RON | 102.321 RON | 60.901 RON | 44.721 RON | 48.569 RON | 46.597 RON | 51.942 RON | 37.278 RON | 31.649 RON | 17.365 RON | 58.590 RON | 5.327 RON | 28.576 RON | 35.256 RON | 37.426 RON | 36.545 RON |
|---|
| Active imobilizate | 10.863 RON | 10.196 RON | 9.475 RON | 5.086 RON | 698 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 87.162 RON | 42.790 RON | 92.846 RON | 55.815 RON | 44.023 RON | 48.569 RON | 46.597 RON | 51.942 RON | 37.278 RON | 31.649 RON | 17.365 RON | 58.590 RON | 5.327 RON | 28.576 RON | 35.256 RON | 37.426 RON | 36.545 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -71.664 RON | -153.597 RON | -173.633 RON | -173.543 RON | -198.911 RON | -218.995 RON | -219.202 RON | -225.654 RON | -264.377 RON | -283.260 RON | -293.693 RON | -269.036 RON | -226.504 RON | -210.173 RON | -202.110 RON | -219.358 RON | -236.239 RON |
|---|
| Datorii totale | 169.689 RON | 206.583 RON | 275.954 RON | 234.444 RON | 243.632 RON | 267.564 RON | 265.799 RON | 277.596 RON | 301.655 RON | 314.909 RON | 311.058 RON | 327.626 RON | 231.831 RON | 238.749 RON | 237.366 RON | 256.784 RON | 272.784 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 4 | 5 | 3 | — | — | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|