Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17213887
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MOLNÁR LEVENTE
Prin: MOLNÁR LEVENTE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
12.226 RON
Profit net
770 RON
Capitaluri proprii
17.178 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 31.887 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 10.291 RON | 11.600 RON | 11.653 RON | 24.083 RON | 26.282 RON | 29.455 RON | 34.913 RON | 14.717 RON | 11.538 RON | 45.634 RON | 40.334 RON | 86.328 RON | 10.362 RON | 19.236 RON | 36.501 RON | 10.757 RON | 12.226 RON |
| Profit net | -5.957 RON | 650 RON | 1.017 RON | -508 RON | -14.575 RON | 2.871 RON | 12.531 RON | 484 RON | 7.037 RON | 36.835 RON | 32.111 RON | 62.720 RON |
Comparație cu 270 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.694 RON |
| 6.590 RON |
| 12.456 RON |
| -7.251 RON |
| 770 RON |
| Total active | 11.980 RON | 7.874 RON | 4.800 RON | 6.973 RON | 14.335 RON | 19.640 RON | 12.890 RON | 14.135 RON | 11.300 RON | 48.784 RON | 81.196 RON | 67.581 RON | 65.438 RON | 15.211 RON | 28.780 RON | 16.534 RON | 17.316 RON |
|---|
| Active imobilizate | 9.332 RON | 4.946 RON | 2.053 RON | 1.024 RON | 79 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 4.622 RON | 5.872 RON | 3.289 RON |
|---|
| Active circulante | 2.648 RON | 2.928 RON | 2.747 RON | 5.949 RON | 14.256 RON | 19.640 RON | 12.890 RON | 14.135 RON | 11.300 RON | 48.784 RON | 81.196 RON | 67.581 RON | 65.438 RON | 15.211 RON | 24.158 RON | 10.662 RON | 14.027 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -708 RON | -57 RON | 959 RON | 451 RON | -14.124 RON | -11.253 RON | 1.278 RON | 1.762 RON | 8.798 RON | 45.633 RON | 77.744 RON | 62.920 RON | 64.614 RON | 11.204 RON | 23.660 RON | 16.409 RON | 17.178 RON |
|---|
| Datorii totale | 12.688 RON | 7.931 RON | 3.841 RON | 6.522 RON | 28.459 RON | 30.893 RON | 11.612 RON | 12.373 RON | 2.502 RON | 3.151 RON | 3.452 RON | 4.661 RON | 824 RON | 4.007 RON | 5.120 RON | 125 RON | 138 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|