Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/17230829
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-14.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PRAŢA ROMOLUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
628 RON
Profit net
-4.491 RON
Capitaluri proprii
66.042 RON
Număr mediu salariați
—
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 30 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 115 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2024.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| Cifră de afaceri | 13.304 RON | 25.154 RON | 28.354 RON | 34.894 RON | 36.747 RON | 33.881 RON | 24.782 RON | 20.578 RON | 14.011 RON | 9.658 RON | 2.595 RON | — | — | 5.596 RON | 3.686 RON | 628 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 3.307 RON | 11.206 RON | -5.955 RON | 10.123 RON | 11.812 RON | 18.812 RON | 13.378 RON | 15.360 RON | 11.364 RON | 7.559 RON | 1.030 RON | -360 RON | -360 RON | 2.389 RON | -6.336 RON | -4.491 RON |
| Total active | 6.212 RON | 15.660 RON | 23.099 RON | 22.217 RON | 32.937 RON | 51.438 RON | 64.577 RON | 69.811 RON | 71.437 RON | 78.666 RON | 80.345 RON | 80.345 RON | 80.345 RON | 83.395 RON | 73.159 RON | 69.756 RON |
| Active imobilizate | 787 RON | 337 RON | 15.397 RON | 10.659 RON | 5.922 RON | 1.184 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 5.425 RON | 15.323 RON | 7.702 RON | 11.558 RON | 27.015 RON | 50.254 RON | 64.577 RON | 69.811 RON | 71.437 RON | 78.666 RON | 80.345 RON | 80.345 RON | 80.345 RON | 83.395 RON | 73.159 RON | 69.756 RON |
| Capitaluri proprii | 4.261 RON | 15.467 RON | 9.512 RON | 19.635 RON | 31.447 RON | 50.259 RON | 63.637 RON | 68.997 RON | 70.361 RON | 77.920 RON | 78.950 RON | 78.590 RON | 78.230 RON | 80.618 RON | 70.532 RON | 66.042 RON |
| Datorii totale | 1.951 RON | 193 RON | 13.587 RON | 2.582 RON | 1.490 RON | 1.179 RON | 940 RON | 814 RON | 1.076 RON | 746 RON | 1.395 RON | 1.755 RON | 2.115 RON | 2.777 RON | 2.627 RON | 3.714 RON |