Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 9 feb. 2016 și 14 mar. 2016.
Registru A4, 100 file (caiet sedinta, condica de sedinta, registru intrare-iesire, acte studii)
Registru A4 50 file
Registru A3, 50 file (caiet sedinta, condica de sedinta, registru redactari si alte reg. A3)
Registru A4, 100 file (caiet sedinta, condica de sedinta, registru intrare-iesire, acte studii)
Registru A4, 200 file (caiet sedinta, condica de sedinta, registru redactari si alte reg. A4)
Imprimat tipizat personalizat autocopiativ A4 - 4 file (contracte, facturi, procese verbale, etc.)
Imprimat tipizat personalizat autocopiativ A4 - 6 file (contracte, facturi, procese verbale, etc.)
Imprimat tipizat personalizat autocopiativ A4 - 2 file (contracte, facturi, procese verbale, etc.)
Imprimat tipizat personalizat autocopiativ A4 - 2 file (contracte, facturi, procese verbale, etc.)
Registre A2 300 file, cusut cu ata si �mbracat �n balacrom
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17265797
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-30.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-3.703 RON
Capitaluri proprii
-28.637 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 467.832 RON | 415.654 RON | 504.077 RON | 490.749 RON | 373.817 RON | 479.786 RON | 469.606 RON | 93.974 RON | 1 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | -7.786 RON | -34.275 RON | 57.265 RON | 31.777 RON | 7.267 RON | 45.365 RON | 50.027 RON | -23.362 RON | -1.015 RON | -504 RON | -4 RON | 0 RON | 0 RON | -3.703 RON |
| Total active | 243.696 RON |
Comparație cu 52 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 18), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 185.762 RON |
| 316.680 RON |
| 353.923 RON |
| 240.248 RON |
| 307.158 RON |
| 367.901 RON |
| 24.344 RON |
| 7.835 RON |
| 6.560 RON |
| 6.002 RON |
| 6.002 RON |
| 6.002 RON |
| 2.298 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 243.696 RON | 185.762 RON | 316.680 RON | 353.923 RON | 240.248 RON | 307.158 RON | 367.901 RON | 24.344 RON | 7.835 RON | 6.560 RON | 6.002 RON | 6.002 RON | 6.002 RON | 2.298 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 118.538 RON | 84.264 RON | 141.529 RON | 173.306 RON | 180.573 RON | 225.939 RON | 275.966 RON | -23.122 RON | -24.137 RON | -24.641 RON | -24.933 RON | -24.933 RON | -24.934 RON | -28.637 RON |
|---|
| Datorii totale | 125.335 RON | 101.733 RON | 175.151 RON | 180.617 RON | 59.675 RON | 81.219 RON | 91.935 RON | 47.466 RON | 31.972 RON | 31.201 RON | 30.935 RON | 30.935 RON | 30.936 RON | 30.935 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 5 | 5 | 5 | 0 | 5 | 5 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 |
|---|