Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17376043
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MARIȘ MARIA
Prin: MARIȘ MARIA
Prin: MARIȘ MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
392.211 RON
Profit net
75.902 RON
Capitaluri proprii
76.142 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 263.490 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.850 RON | 1.500 RON | 44.000 RON | 21.500 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 220.695 RON | 234.896 RON | 392.211 RON |
| Profit net | -14.637 RON | -13.548 RON | 19.178 RON | -4.548 RON | -3.203 RON | -3.203 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 68.334 RON | 69.908 RON | 75.902 RON |
| Total active | 11.930 RON | 5.560 RON |
Comparație cu 754 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 17.789 RON |
| 12.110 RON |
| 7.796 RON |
| 7.796 RON |
| 7.599 RON |
| 7.599 RON |
| 7.599 RON |
| 7.599 RON |
| 7.599 RON |
| 129.910 RON |
| 200.226 RON |
| 150.492 RON |
| Active circulante | 11.930 RON | 5.560 RON | 17.789 RON | 12.110 RON | 7.796 RON | 7.796 RON | 7.599 RON | 7.599 RON | 7.599 RON | 7.599 RON | 7.599 RON | 129.910 RON | 200.226 RON | 150.492 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 8.425 RON | -5.122 RON | 14.056 RON | 9.508 RON | 6.312 RON | 6.312 RON | 6.311 RON | 6.311 RON | 6.311 RON | 6.311 RON | 6.311 RON | 74.298 RON | 144.207 RON | 76.142 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.505 RON | 10.682 RON | 3.733 RON | 2.602 RON | 1.484 RON | 1.484 RON | 1.288 RON | 1.288 RON | 1.288 RON | 1.288 RON | 1.288 RON | 55.612 RON | 56.019 RON | 74.350 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | 3 | 3 | 3 |
|---|