Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17386926
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FRISAN GAVRILA
Prin: FRISAN GAVRILA
Prin: FRISAN GAVRILA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
261.700 RON
Profit net
17.169 RON
Capitaluri proprii
90.078 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 258.937 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 44.860 RON | 51.350 RON | 67.167 RON | 77.572 RON | 93.255 RON | 112.025 RON | 127.780 RON | 121.450 RON | 131.390 RON | 128.900 RON | 143.300 RON | 189.150 RON | 137.000 RON | 223.600 RON | 184.800 RON | 299.478 RON | 261.700 RON |
| Profit net | 6.505 RON | 202 RON | 1.585 RON | 6.768 RON | -1.199 RON | 8.783 RON | -3.233 RON | 5.042 RON | 3.824 RON | 13.577 RON | 26.214 RON | 57.684 RON |
Comparație cu 44 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.079 RON |
| 16.059 RON |
| 38.259 RON |
| 730 RON |
| 17.169 RON |
| Total active | 31.890 RON | 30.144 RON | 34.317 RON | 44.848 RON | 93.193 RON | 94.042 RON | 110.774 RON | 108.032 RON | 111.426 RON | 119.535 RON | 126.839 RON | 164.420 RON | 142.899 RON | 137.105 RON | 174.793 RON | 166.215 RON | 151.961 RON |
|---|
| Active imobilizate | 851 RON | 266 RON | — | — | — | — | 13.330 RON | 10.272 RON | 6.936 RON | 3.600 RON | 278 RON | 5.986 RON | 3.514 RON | 1.042 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 31.039 RON | 29.878 RON | 34.317 RON | 44.848 RON | 93.193 RON | 94.042 RON | 97.444 RON | 97.760 RON | 104.490 RON | 115.935 RON | 126.561 RON | 158.434 RON | 139.385 RON | 136.063 RON | 174.793 RON | 166.215 RON | 151.961 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 11.736 RON | 11.938 RON | 13.523 RON | 20.291 RON | 19.092 RON | 27.874 RON | 24.642 RON | 29.684 RON | 33.508 RON | 47.084 RON | 52.298 RON | 83.982 RON | 90.061 RON | 75.620 RON | 94.379 RON | 95.109 RON | 90.078 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.154 RON | 18.206 RON | 20.794 RON | 24.557 RON | 74.101 RON | 66.168 RON | 86.132 RON | 78.348 RON | 77.918 RON | 72.451 RON | 74.541 RON | 80.438 RON | 52.838 RON | 61.485 RON | 80.414 RON | 71.106 RON | 61.883 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 3 | 4 |
|---|