Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17410510
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
229.511 RON
Profit net
3.252 RON
Capitaluri proprii
127.731 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 248.197 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 73.244 RON | 60.904 RON | 70.263 RON | 86.369 RON | 81.843 RON | 85.051 RON | 124.685 RON | 118.021 RON | 132.069 RON | 171.451 RON | 209.480 RON | 110.362 RON | 174.440 RON | 215.882 RON | 249.902 RON | 225.910 RON | 229.511 RON |
| Profit net | 2.009 RON | 566 RON | 3.281 RON | 17.100 RON | 8.141 RON | 4.542 RON | 35.356 RON | 8.189 RON | 16.918 RON | 17.996 RON | 3.235 RON | -43.482 RON |
Comparație cu 22 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 55), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.298 RON |
| 25.207 RON |
| 35.447 RON |
| 10.461 RON |
| 3.252 RON |
| Total active | 54.960 RON | 74.645 RON | 61.142 RON | 70.053 RON | 72.332 RON | 95.122 RON | 92.996 RON | 114.651 RON | 137.413 RON | 150.089 RON | 152.577 RON | 107.749 RON | 129.909 RON | 171.362 RON | 206.812 RON | 136.976 RON | 136.468 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 22.734 RON | 18.780 RON | 14.826 RON | 10.873 RON | 6.919 RON | 2.965 RON | — |
|---|
| Active circulante | 54.960 RON | 74.645 RON | 61.142 RON | 70.053 RON | 72.332 RON | 95.122 RON | 92.996 RON | 114.651 RON | 137.413 RON | 150.089 RON | 129.843 RON | 88.969 RON | 115.083 RON | 160.489 RON | 199.893 RON | 134.011 RON | 136.468 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.509 RON | 3.075 RON | 6.356 RON | 23.456 RON | 31.597 RON | 36.139 RON | 43.210 RON | 51.398 RON | 68.317 RON | 86.312 RON | 89.548 RON | 46.066 RON | 53.364 RON | 78.571 RON | 114.018 RON | 124.479 RON | 127.731 RON |
|---|
| Datorii totale | 52.451 RON | 71.570 RON | 54.786 RON | 46.597 RON | 40.735 RON | 58.983 RON | 49.786 RON | 63.253 RON | 69.096 RON | 63.777 RON | 63.029 RON | 61.683 RON | 76.545 RON | 92.791 RON | 92.794 RON | 12.497 RON | 8.737 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 |
|---|