Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17410790
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
136.000 RON
Profit net
92.099 RON
Capitaluri proprii
92.860 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 143.563 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 20.050 RON | 27.500 RON | 54.400 RON | 44.780 RON | 43.700 RON | 30.290 RON | 54.600 RON | 49.700 RON | 129.670 RON | — | 176.330 RON | — | 92.830 RON | 100.380 RON | 136.000 RON |
| Profit net | -35.362 RON | -3.181 RON | -11.990 RON | 4.834 RON | 10.213 RON | -8.992 RON | -10.133 RON | 9.966 RON | -26.957 RON | 30.435 RON | 0 RON | 20.119 RON | 0 RON | -5.776 RON |
Comparație cu 453 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.695 RON |
| 92.099 RON |
| Total active | 239 RON | 1.471 RON | 332 RON | 3.019 RON | 1.423 RON | 722 RON | 1.113 RON | 303 RON | 699 RON | 1.948 RON | 1.948 RON | 1.401 RON | 842 RON | 4.585 RON | 901 RON | 108.493 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 61.262 RON |
|---|
| Active circulante | 239 RON | 1.471 RON | 332 RON | 3.019 RON | 1.423 RON | 722 RON | 1.113 RON | 303 RON | 699 RON | 1.948 RON | 1.948 RON | 1.401 RON | 842 RON | 4.585 RON | 901 RON | 47.231 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -48.932 RON | -52.113 RON | -64.103 RON | -59.269 RON | -49.056 RON | -53.956 RON | -64.089 RON | -54.123 RON | -81.080 RON | -50.645 RON | -50.645 RON | 842 RON | 842 RON | -4.934 RON | 761 RON | 92.860 RON |
|---|
| Datorii totale | 49.171 RON | 53.584 RON | 64.435 RON | 62.288 RON | 50.479 RON | 54.678 RON | 65.202 RON | 54.426 RON | 81.779 RON | 52.593 RON | 52.593 RON | 559 RON | 0 RON | 9.519 RON | 140 RON | 15.633 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 5 | 4 | — | 4 | — | 2 | 2 | 2 |
|---|