Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17428282
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ANDRAS CSABA
Prin: ANDRAS CSABA
Prin: ANDRAS CSABA
Prin: ANDRAS CSABA
Prin: ANDRAS CSABA
Prin: ANDRAS CSABA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
30.003 RON
Profit net
-23.569 RON
Capitaluri proprii
-102.046 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 561.160 RON | 947.663 RON | 562.973 RON | 45.659 RON | 0 RON | 136.614 RON | 56.818 RON | 62.814 RON | 88.863 RON | 75.107 RON | 53.383 RON | 31.614 RON | 20.708 RON | 30.003 RON |
| Profit net | 17.113 RON | 137.531 RON | -53.252 RON | 45.969 RON | -4.934 RON | 6.716 RON | -2.585 RON | -6.876 RON | -6.533 RON | 4.795 RON | -4.390 RON | -21.773 RON | -24.133 RON | -23.569 RON |
| Total active |
Comparație cu 377 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2022.
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 213.029 RON |
| 273.565 RON |
| 161.555 RON |
| 123.835 RON |
| 100.778 RON |
| 36.889 RON |
| 11.724 RON |
| 15.848 RON |
| 19.724 RON |
| 26.943 RON |
| 13.202 RON |
| 9.090 RON |
| 7.565 RON |
| 10.951 RON |
| Active imobilizate | 6.516 RON | 16.899 RON | 8.884 RON | 2.448 RON | 1.823 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 206.513 RON | 256.666 RON | 152.671 RON | 121.387 RON | 98.955 RON | 36.889 RON | 11.724 RON | 15.848 RON | 19.724 RON | 26.943 RON | 13.202 RON | 9.090 RON | 7.565 RON | 10.951 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 18.656 RON | 156.189 RON | 102.937 RON | -7.220 RON | -21.014 RON | -14.299 RON | -16.883 RON | -23.759 RON | -32.976 RON | -28.181 RON | -32.571 RON | -54.345 RON | -78.477 RON | -102.046 RON |
|---|
| Datorii totale | 194.373 RON | 117.376 RON | 58.618 RON | 131.055 RON | 121.792 RON | 51.188 RON | 28.607 RON | 39.607 RON | 52.700 RON | 55.124 RON | 45.773 RON | 63.435 RON | 86.042 RON | 112.997 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|