Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17433190
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MĂNĂILĂ LUCICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
7.622 RON
Profit net
-2.564 RON
Capitaluri proprii
4.745 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 4.858 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.532 RON | 15.165 RON | 17.841 RON | 14.311 RON | 12.069 RON | 8.137 RON | 9.113 RON | 12.836 RON | 7.820 RON | 7.622 RON |
| Profit net | 25 RON | 1.545 RON | 6.161 RON | 5.155 RON | 985 RON | 1.670 RON | 1.926 RON | 6.500 RON | -8.658 RON | -2.564 RON |
| Total active | 1.356 RON | 753 RON | 5.165 RON | 12.402 RON | 10.250 RON | 2.855 RON | 10.007 RON | 16.977 RON | 7.506 RON | 5.170 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 272 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2019.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 1.356 RON | 753 RON | 5.165 RON | 12.402 RON | 10.250 RON | 2.855 RON | 10.007 RON | 16.977 RON | 7.506 RON | 5.170 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.827 RON | -3.281 RON | 2.880 RON | 5.355 RON | 1.185 RON | 2.855 RON | 4.782 RON | 15.967 RON | 7.309 RON | 4.745 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.183 RON | 4.034 RON | 2.285 RON | 7.047 RON | 9.065 RON | 0 RON | 5.225 RON | 1.010 RON | 197 RON | 425 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — |
|---|