Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 mar. 2017 și 10 mar. 2017.
Reabilitare, modernizare, dotari si imprejmuire gradinita Voetin
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17446211
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.439.758 RON
Profit net
877.235 RON
Capitaluri proprii
932.773 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 2.554.140 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 0 RON | 370.011 RON | 1.934.363 RON | 3.615.109 RON | 2.144.425 RON | 1.313.816 RON | 20.212 RON | 2.849.235 RON | 2.439.758 RON |
| Profit net | -704 RON | 0 RON | -77.278 RON | -95.099 RON | 177.680 RON | -42.376 RON | -144.987 RON | -27.297 RON | 278.101 RON | 877.235 RON |
| Total active | 1.884 RON | 1.794 RON | 46.076 RON | 1.376.480 RON | 1.384.755 RON | 3.605.169 RON | 797.858 RON | 169.939 RON | 3.778.443 RON | 2.951.366 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 433 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2019.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 291 RON |
| 291 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 1.593 RON | 1.503 RON | 46.076 RON | 1.376.480 RON | 1.384.755 RON | 3.605.169 RON | 797.858 RON | 169.939 RON | 3.778.443 RON | 2.951.366 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -15.316 RON | -15.406 RON | -91.684 RON | -186.783 RON | -9.103 RON | -51.479 RON | -196.466 RON | -223.763 RON | 55.539 RON | 932.773 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.200 RON | 17.200 RON | 137.760 RON | 1.563.263 RON | 1.393.858 RON | 3.656.648 RON | 994.324 RON | 393.702 RON | 3.722.904 RON | 2.018.593 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|