Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17475071
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LUPSA VASILE
Prin: LUPSA VASILE
Prin: LUPSA VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
17.873 RON
Profit net
1.805 RON
Capitaluri proprii
122.881 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 76.836 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 105.713 RON | 81.782 RON | 38.247 RON | 49.575 RON | 35.781 RON | 12.101 RON | 15.116 RON | 22.317 RON | 9.529 RON | 14.769 RON | 117.946 RON | 129.185 RON | 115.485 RON | 80.984 RON | 166.376 RON | 27.279 RON | 17.873 RON |
| Profit net | -483 RON | -3.002 RON | -7.421 RON | 11.185 RON | 7.161 RON | -1.114 RON | -1.443 RON | -1.021 RON | 736 RON | -11.157 RON |
Comparație cu 381 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 42.963 RON |
| 48.890 RON |
| 62.257 RON |
| 15.744 RON |
| 59.732 RON |
| 18.609 RON |
| 1.805 RON |
| Total active | 9.250 RON | 5.994 RON | 9.820 RON | 10.788 RON | 7.978 RON | 8.538 RON | 8.584 RON | 7.387 RON | 8.308 RON | 5.911 RON | 57.365 RON | 104.319 RON | 223.477 RON | 68.376 RON | 119.270 RON | 124.682 RON | 130.742 RON |
|---|
| Active circulante | 9.250 RON | 5.994 RON | 9.820 RON | 10.788 RON | 7.978 RON | 8.538 RON | 8.584 RON | 7.387 RON | 8.308 RON | 5.911 RON | 57.365 RON | 104.319 RON | 223.477 RON | 68.376 RON | 119.270 RON | 124.682 RON | 130.742 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -9.455 RON | -12.457 RON | -19.878 RON | -7.693 RON | -532 RON | -1.646 RON | -3.090 RON | -4.111 RON | -3.375 RON | -14.531 RON | 28.212 RON | 94.940 RON | 157.197 RON | 15.984 RON | 75.716 RON | 121.076 RON | 122.881 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.705 RON | 18.451 RON | 29.698 RON | 18.481 RON | 8.510 RON | 10.184 RON | 11.674 RON | 11.498 RON | 11.683 RON | 20.442 RON | 29.153 RON | 9.379 RON | 66.280 RON | 52.392 RON | 43.554 RON | 3.606 RON | 7.861 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 3 | 2 | — | — | — |
|---|