Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17490942
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-26.
Cifră de afaceri
277.130 RON
Profit net
145.171 RON
Capitaluri proprii
242.198 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 376.202 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 39.954 RON | — | 0 RON | 0 RON | 162.000 RON | 151.600 RON | 137.600 RON | 102.300 RON | 101.000 RON | 113.000 RON | 81.000 RON | 136.200 RON | 275.090 RON | 290.800 RON | 293.780 RON | 605.933 RON | 277.130 RON |
| Profit net | -11.283 RON | -43.887 RON | -31.347 RON | -6.579 RON | 142.284 RON | 119.911 RON | 88.889 RON | 72.902 RON | 42.761 RON | 51.744 RON | 14.358 RON |
Comparație cu 108 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 72), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 72.518 RON |
| 232.442 RON |
| 238.822 RON |
| 194.858 RON |
| 493.787 RON |
| 145.171 RON |
| Total active | 53.368 RON | 21.635 RON | 5.550 RON | 3.567 RON | 113.766 RON | 138.282 RON | 95.274 RON | 79.938 RON | 50.315 RON | 55.935 RON | 29.553 RON | 77.593 RON | 248.229 RON | 244.082 RON | 205.872 RON | 507.447 RON | 259.202 RON |
|---|
| Active imobilizate | 21.347 RON | 9.191 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.401 RON | 2.234 RON | 3.262 RON | 127.262 RON | 102.183 RON |
|---|
| Active circulante | 32.021 RON | 12.444 RON | 5.550 RON | 3.567 RON | 113.766 RON | 138.282 RON | 95.274 RON | 79.938 RON | 50.315 RON | 55.935 RON | 29.553 RON | 77.593 RON | 243.828 RON | 241.848 RON | 202.610 RON | 380.185 RON | 157.019 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 45.425 RON | 1.538 RON | -29.809 RON | -36.388 RON | 105.896 RON | 120.151 RON | 89.129 RON | 73.142 RON | 43.001 RON | 51.984 RON | 26.342 RON | 72.758 RON | 232.682 RON | 239.062 RON | 195.098 RON | 494.027 RON | 242.198 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.661 RON | 22.684 RON | 37.687 RON | 42.173 RON | 9.973 RON | 20.007 RON | 8.644 RON | 9.155 RON | 9.625 RON | 6.224 RON | 5.425 RON | 5.299 RON | 15.976 RON | 5.611 RON | 11.386 RON | 18.907 RON | 21.697 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|