Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 24 nov. 2016 și 22 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 37 atribuiri.
Verificare tehnica periodica centrale termice
Modificare instalatie incalzire centrala
Electrod aprindere CT
Verificare tehnica periodica centrale termice
Reparatii si Verificari Tehnice Periodice centrale termice pe gaz
Verificare tehnica periodica centrale termice
Servicii de reparare si întreținere centrale termice
Centrala termica gaz
Reparatii centrala termica
Verificare tehnica periodica centrale termice
Aparat aer conditionat 18000 BTU
Montaj aparat aer conditionat
Verificare centrala termica CSMPD
Achizitie centrala termica MURALA MOTAN CONDENS 100 CH2 DE PUTERE 45 KW
Reparatii centrala termica
Instalatiie incalzire centrala
Instalatiie incalzire centrala
Instalatiie incalzire centrala
Verificare tehnica periodica centrala termica
Repatatii centrala termica - piese schimb
Montaj centrala termica
Incalzire centala
reparatii incalziri centrale
reparatii incalziri centrale
reparatii incalziri centrale
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/17496937
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
363.987 RON
Profit net
51.980 RON
Capitaluri proprii
77.179 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 278.316 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 657 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 89.897 RON | — | 100.718 RON | 201.447 RON | 72.814 RON | 127.209 RON | 128.231 RON | 160.404 RON | 183.176 RON | 117.271 RON | 119.626 RON | 124.318 RON | 231.047 RON | 177.008 RON | 293.272 RON | 261.868 RON | 363.987 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -22.821 RON | -888 RON | 4.175 RON | 6.864 RON | 3.393 RON | 8.703 RON | 11.120 RON | 25.845 RON | 5.791 RON | -14.053 RON | -2.778 RON | 3.280 RON | 55.110 RON | 16.794 RON | 63.208 RON | -5.961 RON | 51.980 RON |
| Total active | 850 RON | 344 RON | 9.854 RON | 17.039 RON | 35.547 RON | 38.266 RON | 38.466 RON | 55.970 RON | 68.648 RON | 21.241 RON | 37.590 RON | 40.744 RON | 90.612 RON | 84.388 RON | 165.704 RON | 120.917 RON | 90.087 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 15.400 RON | 15.218 RON | 10.790 RON | 6.731 RON | 5.066 RON | 1.860 RON | 854 RON | 0 RON | — | 7.664 RON | 8.549 RON |
| Active circulante | 850 RON | 344 RON | 9.854 RON | 17.039 RON | 35.547 RON | 38.266 RON | 23.066 RON | 40.752 RON | 57.858 RON | 14.510 RON | 32.524 RON | 38.884 RON | 89.758 RON | 84.388 RON | 165.704 RON | 113.253 RON | 81.538 RON |
| Capitaluri proprii | -11.768 RON | -12.657 RON | -8.482 RON | -1.617 RON | 1.775 RON | 10.478 RON | 21.598 RON | 47.443 RON | 17.574 RON | 3.521 RON | 743 RON | 4.022 RON | 59.132 RON | 75.927 RON | 139.134 RON | 111.977 RON | 77.179 RON |
| Datorii totale | 12.618 RON | 13.001 RON | 18.336 RON | 18.656 RON | 33.772 RON | 27.788 RON | 16.868 RON | 8.527 RON | 51.074 RON | 17.720 RON | 36.847 RON | 36.722 RON | 31.480 RON | 8.461 RON | 26.570 RON | 8.940 RON | 12.908 RON |
| Număr mediu salariați | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | — | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |