Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17497894
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GRAMA STELIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
570.325 RON
Profit net
99.543 RON
Capitaluri proprii
490.304 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 473.799 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 308.209 RON | 328.920 RON | 377.800 RON | 361.901 RON | 513.940 RON | 211.975 RON | 390.335 RON | 331.769 RON | 270.834 RON | 395.400 RON | 397.086 RON | 304.186 RON | 305.097 RON | 362.272 RON | 593.795 RON | 497.028 RON | 570.325 RON |
| Profit net | -5.701 RON | 26.675 RON | 14.755 RON | 11.269 RON | 21.543 RON | 10.739 RON | 31.130 RON | 21.027 RON | 2.821 RON | 96.465 RON | 45.374 RON | 23.060 RON |
Comparație cu 1246 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 10.537 RON |
| 10.062 RON |
| 40.897 RON |
| 1.406 RON |
| 99.543 RON |
| Total active | 116.727 RON | 249.145 RON | 186.924 RON | 175.577 RON | 222.765 RON | 204.836 RON | 205.248 RON | 262.569 RON | 213.074 RON | 293.500 RON | 391.648 RON | 395.401 RON | 397.592 RON | 403.923 RON | 459.243 RON | 426.099 RON | 549.321 RON |
|---|
| Active imobilizate | 23.411 RON | 13.953 RON | 5.181 RON | — | — | — | 2.393 RON | 704 RON | — | — | 62.369 RON | 49.005 RON | 35.640 RON | 22.275 RON | 8.910 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 93.316 RON | 235.192 RON | 181.743 RON | 175.577 RON | 222.765 RON | 204.836 RON | 202.855 RON | 261.865 RON | 213.074 RON | 293.500 RON | 329.279 RON | 346.396 RON | 361.952 RON | 381.648 RON | 450.333 RON | 426.099 RON | 549.321 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 23.290 RON | 49.965 RON | 64.721 RON | 75.990 RON | 97.533 RON | 108.273 RON | 139.403 RON | 160.430 RON | 162.959 RON | 259.425 RON | 304.798 RON | 327.859 RON | 338.396 RON | 348.458 RON | 389.354 RON | 390.761 RON | 490.304 RON |
|---|
| Datorii totale | 99.490 RON | 204.008 RON | 126.034 RON | 102.736 RON | 128.174 RON | 99.505 RON | 68.787 RON | 102.139 RON | 50.115 RON | 34.075 RON | 86.850 RON | 67.542 RON | 59.196 RON | 55.465 RON | 69.889 RON | 35.338 RON | 59.017 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 5 | 3 | — | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
|---|