Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

CG

CASCO GROUP S.R.L.

Municipiul Satu Mare, Satu Mare
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
17521720
Nr. reg.
J30/540/2005
Înființată
22/04/2005
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
3230

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

28,3 mil. RON

2025

Profit net

361,8 K RON

2025

Angajați

147

2025

Distincții

Top #38 Satu Mare — angajați 2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
3230 — Fabricarea articolelor pentru sport
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administrația Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)
reprezentant al persoanei juridice(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2005-05-23

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 22/04/2005

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. PARC INDUSTRIAL SUD, Nr. 8-8/A, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, Romania
Cod poștal
440247
Data înregistrării
22/04/2005

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/17521720

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CASCO GROUP S.R.L. este 17521720.

CASCO GROUP S.R.L. este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J30/540/2005, din data de 22/04/2005.

CASCO GROUP S.R.L. are sediul social la adresa Str. PARC INDUSTRIAL SUD, Nr. 8-8/A, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, România.

Activitatea principală este CAEN 3230 — Fabricarea articolelor pentru sport.

Da, CASCO GROUP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2005-05-23.

Da, conform datelor publice ANAF, CASCO GROUP S.R.L. este activă.

În 2025, CASCO GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 28.267.575 RON, cu 147 angajați.

Companii similare

HI COMPOSITES SRL
Municipiul Satu Mare
Același județ
Vezi profilul
KATO ATTILA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
Sat Apa Com. Apa
Același județ
Vezi profilul
HIGH TECH TECNOSKY SRL
Sat Gilău Com. Gilău
Dimensiune similară
Vezi profilul
ROBALL CAMPINA SRL
Mun. Câmpina
Vezi profilul
NEODACIADA SPORT S.R.L.
Sat Tureni, Comuna Tureni
Vezi profilul
EUROMA SPORT SRL
Sat Sânnicoara, Comuna Apahida
Vezi profilul
AIRGROUP INDUSTRIES SRL
Municipiul Bacău
Vezi profilul
PROSPALIER SRL
Mun. Calafat
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
HI COMPOSITES SRLMunicipiul Satu MareSatu MareFabricarea articolelor pentru sport
KATO ATTILA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂSat Apa Com. ApaSatu Mare—
HIGH TECH TECNOSKY SRLSat Gilău Com. GilăuCluj—
ROBALL CAMPINA SRLMun. CâmpinaPrahova—
NEODACIADA SPORT S.R.L.Sat Tureni, Comuna TureniClujFabricarea articolelor pentru sport
EUROMA SPORT SRLSat Sânnicoara, Comuna ApahidaClujFabricarea articolelor pentru sport
AIRGROUP INDUSTRIES SRLMunicipiul BacăuBacăuFabricarea articolelor pentru sport
PROSPALIER SRLMun. CalafatDolj—

Contact

Str. PARC INDUSTRIAL SUD, Nr. 8-8/A · Municipiul Satu Mare, Satu Mare

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
28.267.575 RON−25%
Profit net
361.802 RON−78%
Angajați
147
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
23 mai 2005
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Administrație fiscală
Administrația Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare

Verificat ultima dată la 19 sept. 2026

Explorează

  • Firme din Satu Mare
  • Firme cu același domeniu: Fabricarea articolelor pentru sport
  • Plătitor de TVAdin 23.05.2005

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-19.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).

  • CASCO SRLSatu Mare · radiată

    Prin: 2 RIDE HOLDING SOCIETE PAR ACTIONS SIMPLIFIEE

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

28.267.575 RON

-25,4%

Profit net

361.802 RON

-78,0%

Capitaluri proprii

23.732.533 RON

1,5%

Număr mediu salariați

147

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 41.439.601 RON

65din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateMarjă redusă9/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
3,04

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
3,04

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
18,8 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
1,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
1,2 %
Cifră de afaceri / salariat
192.296 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 61 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 32), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri28.267.575 RON
    P25 68.404 RONMediană 155.851 RONP75 370.554 RON

    Peste 100% dintre firmele comparabile

  • Profit net361.802 RON
    P25 -15 RONMediană 8.281 RONP75 47.029 RON

    Peste 98% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați147
    P25 1Mediană 2P75 3

    Peste 100% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat192.296 RON
    P25 68.667 RONMediană 117.516 RONP75 214.842 RON

    Peste 73% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri30.658.328 RON38.223.766 RON16.283.466 RON30.128.318 RON29.053.247 RON35.138.918 RON33.347.060 RON42.753.469 RON41.633.337 RON42.751.491 RON39.431.812 RON48.509.485 RON44.526.108 RON36.815.044 RON36.451.636 RON37.870.290 RON28.267.575 RON
Profit net1.617.338 RON5.149.977 RON-517.977 RON947.460 RON1.232.880 RON1.823.319 RON1.025.380 RON5.446.442 RON4.830.305 RON4.283.867 RON3.548.000 RON9.305.786 RON6.998.894 RON5.390.414 RON4.714.812 RON1.648.091 RON361.802 RON
Total active15.235.537 RON30.624.343 RON27.602.440 RON29.240.611 RON32.503.500 RON44.100.979 RON52.577.310 RON62.525.165 RON42.078.277 RON48.348.441 RON45.471.945 RON39.714.093 RON44.610.894 RON34.272.508 RON40.317.367 RON30.650.556 RON29.349.702 RON
Active imobilizate9.324.462 RON13.647.039 RON15.293.683 RON17.057.468 RON17.004.550 RON17.462.759 RON17.913.557 RON19.094.242 RON18.499.538 RON18.437.968 RON21.390.970 RON18.325.361 RON15.677.762 RON13.285.120 RON11.207.751 RON10.828.288 RON12.536.944 RON
Active circulante5.911.075 RON16.977.304 RON12.308.757 RON12.183.143 RON15.498.950 RON26.638.220 RON34.663.753 RON43.430.923 RON23.578.739 RON29.910.473 RON24.080.975 RON21.388.732 RON28.933.132 RON20.987.388 RON29.109.616 RON19.822.268 RON16.812.758 RON
Capitaluri proprii4.706.244 RON9.856.221 RON9.338.244 RON10.321.350 RON11.549.059 RON13.372.378 RON14.345.885 RON6.902.565 RON11.732.871 RON16.016.738 RON19.564.737 RON9.753.876 RON11.617.413 RON17.007.827 RON21.722.639 RON23.370.731 RON23.732.533 RON
Datorii totale10.539.293 RON20.980.269 RON18.274.942 RON18.934.410 RON20.988.554 RON29.737.272 RON37.434.171 RON55.205.117 RON30.072.650 RON32.162.551 RON25.829.801 RON29.785.402 RON32.917.426 RON17.223.339 RON18.698.543 RON7.358.744 RON5.527.305 RON
Număr mediu salariați191204166169170190194200207204197195186171159147147

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă