Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17552271
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ADĂSCĂLIŢEI ANA-MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
330.736 RON
Profit net
75.816 RON
Capitaluri proprii
122.137 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 359.752 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 35.441 RON | 118.915 RON | 84.626 RON | 64.912 RON | 113.200 RON | 204.536 RON | 111.112 RON | 135.668 RON | 172.384 RON | 196.622 RON | 236.452 RON | 102.580 RON | 256.927 RON | 343.272 RON | 343.047 RON | 378.067 RON | 330.736 RON |
| Profit net | 14.721 RON | 87.846 RON | 43.369 RON | 5.477 RON | 59.039 RON | 141.241 RON | 12.932 RON | 31.111 RON | 92.425 RON | 62.977 RON | 106.273 RON | -12.720 RON |
Comparație cu 34 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 101.629 RON |
| 164.378 RON |
| 127.434 RON |
| 123.488 RON |
| 75.816 RON |
| Total active | 88.895 RON | 279.281 RON | 336.938 RON | 292.908 RON | 348.898 RON | 234.660 RON | 285.700 RON | 236.716 RON | 273.386 RON | 465.277 RON | 415.033 RON | 383.680 RON | 346.656 RON | 653.625 RON | 679.340 RON | 504.150 RON | 623.657 RON |
|---|
| Active circulante | 88.895 RON | 279.281 RON | 336.938 RON | 292.908 RON | 348.898 RON | 234.660 RON | 285.700 RON | 236.716 RON | 273.386 RON | 465.277 RON | 415.033 RON | 383.680 RON | 346.656 RON | 653.625 RON | 679.340 RON | 504.150 RON | 623.657 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 21.415 RON | 109.262 RON | 152.631 RON | 158.108 RON | 157.147 RON | 179.684 RON | 148.054 RON | 93.639 RON | 146.064 RON | 129.841 RON | 166.114 RON | 63.394 RON | 151.023 RON | 211.400 RON | 178.835 RON | 170.321 RON | 122.137 RON |
|---|
| Datorii totale | 55.823 RON | 127.437 RON | 176.332 RON | 134.800 RON | 191.751 RON | 53.007 RON | 32.366 RON | 94.680 RON | 76.380 RON | 229.152 RON | 213.910 RON | 315.500 RON | 175.242 RON | 405.357 RON | 489.929 RON | 325.181 RON | 489.939 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|