Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17574300
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CĂPĂŢÎNĂ MĂLINA - LĂCRĂMIOARA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
17.257 RON
Profit net
-39.355 RON
Capitaluri proprii
-39.134 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 74.171 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 55.590 RON | 211.008 RON | 161.721 RON | 126.065 RON | 66.179 RON | 22.906 RON | 12.464 RON | 12.328 RON | 12.572 RON | 21.135 RON | 13.043 RON | 168.907 RON | 162.810 RON | 210.697 RON | 72.937 RON | 17.257 RON |
| Profit net | -9.026 RON | -8.007 RON | -8.868 RON | -21.171 RON | -23.218 RON | -9.168 RON | -820 RON | -17.587 RON | -11.082 RON | -11.561 RON |
Comparație cu 1828 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 59), pentru anul 2025.
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -3.310 RON |
| -8.881 RON |
| 140.665 RON |
| 104.943 RON |
| 131.516 RON |
| 14.282 RON |
| -39.355 RON |
| Total active | 32.287 RON | 25.053 RON | 38.844 RON | 7.902 RON | 1.208 RON | 7.276 RON | 1.837 RON | 907 RON | 809 RON | 2.434 RON | -121 RON | 479 RON | 2.486 RON | 145.588 RON | 194.659 RON | 176.320 RON | 15.173 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.187 RON | 6.970 RON | 10.857 RON | 5.229 RON |
|---|
| Active circulante | 32.287 RON | 25.053 RON | 38.844 RON | 7.902 RON | 1.208 RON | 7.276 RON | 1.837 RON | 907 RON | 809 RON | 2.434 RON | -121 RON | 479 RON | 2.486 RON | 140.401 RON | 187.689 RON | 165.463 RON | 9.944 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -20.750 RON | -28.757 RON | -37.625 RON | -58.796 RON | -82.014 RON | -91.182 RON | -92.002 RON | -109.589 RON | -120.671 RON | -132.232 RON | -135.543 RON | -144.423 RON | -3.758 RON | 101.185 RON | 133.691 RON | 14.482 RON | -39.134 RON |
|---|
| Datorii totale | 79.774 RON | 80.547 RON | 103.206 RON | 66.698 RON | 83.222 RON | 98.458 RON | 93.839 RON | 110.496 RON | 121.480 RON | 134.666 RON | 135.422 RON | 144.902 RON | 6.244 RON | 45.467 RON | 62.026 RON | 164.072 RON | 54.307 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|