Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17600832
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
394.757 RON
Profit net
252.118 RON
Capitaluri proprii
252.780 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 342.323 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 71.407 RON | 65.928 RON | 72.522 RON | 68.674 RON | 44.437 RON | 1.507 RON | — | 7.753 RON | — | — | 182.182 RON | 169.762 RON | 282.673 RON | 292.382 RON | 290.114 RON | 291.258 RON | 394.757 RON |
| Profit net | 7.805 RON | -4.029 RON | 19 RON | -2.522 RON | -30.234 RON | -3.311 RON | -4.425 RON | 7.520 RON | 0 RON | 0 RON | 172.998 RON | 134.602 RON |
Comparație cu 220 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 225.502 RON |
| 207.546 RON |
| 79.114 RON |
| 143.645 RON |
| 252.118 RON |
| Total active | 70.424 RON | 73.045 RON | 111.600 RON | 107.934 RON | 107.139 RON | 105.325 RON | 99.905 RON | 107.658 RON | 107.658 RON | 107.658 RON | 173.123 RON | 302.377 RON | 551.185 RON | 746.192 RON | 375.957 RON | 150.937 RON | 354.081 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.180 RON | 656 RON | 132 RON | — | 41 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 150.065 RON | 111.066 RON | 117.662 RON |
|---|
| Active circulante | 69.244 RON | 72.389 RON | 111.468 RON | 107.934 RON | 107.098 RON | 105.325 RON | 99.905 RON | 107.658 RON | 107.658 RON | 107.658 RON | 173.123 RON | 302.377 RON | 551.185 RON | 746.192 RON | 225.892 RON | 39.871 RON | 236.419 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.771 RON | 2.742 RON | 2.761 RON | 239 RON | -29.995 RON | -33.306 RON | -37.732 RON | -30.212 RON | -30.212 RON | -30.212 RON | 142.786 RON | 277.389 RON | 502.891 RON | 710.437 RON | 369.985 RON | 143.885 RON | 252.780 RON |
|---|
| Datorii totale | 63.653 RON | 70.303 RON | 108.839 RON | 107.695 RON | 137.134 RON | 138.631 RON | 137.637 RON | 137.870 RON | 137.870 RON | 137.870 RON | 30.337 RON | 24.988 RON | 48.294 RON | 40.296 RON | 5.972 RON | 7.052 RON | 101.301 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|