Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17620880
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
654.038 RON
Profit net
-56.184 RON
Capitaluri proprii
-56.019 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 650.452 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 465.014 RON | 400.628 RON | 382.821 RON | 377.626 RON | 386.628 RON | 364.969 RON | 462.921 RON | 449.715 RON | 462.285 RON | 557.406 RON | 558.246 RON | 488.879 RON | 540.479 RON | 638.734 RON | 610.023 RON | 623.177 RON | 654.038 RON |
| Profit net | -22.106 RON | -72.198 RON | -12.597 RON | 3.973 RON | -20.433 RON | -26.476 RON | 4.180 RON | -7.277 RON | 2.205 RON | -1.498 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -16.790 RON |
| -5.164 RON |
| -36.840 RON |
| -50.065 RON |
| -52.323 RON |
| 85.564 RON |
| -56.184 RON |
| Total active | 122.958 RON | 80.001 RON | 89.392 RON | 94.108 RON | 99.238 RON | 100.373 RON | 102.576 RON | 102.262 RON | 133.392 RON | 162.707 RON | 155.985 RON | 143.782 RON | 132.780 RON | 80.007 RON | 63.777 RON | 43.674 RON | 64.324 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.423 RON | 412 RON | 1.632 RON | 1.632 RON | 1.632 RON | 1.912 RON | 1.388 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 121.535 RON | 79.589 RON | 87.760 RON | 92.476 RON | 97.606 RON | 98.461 RON | 101.188 RON | 102.262 RON | 133.392 RON | 162.707 RON | 155.985 RON | 143.782 RON | 132.780 RON | 80.007 RON | 63.777 RON | 43.674 RON | 64.324 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -27.310 RON | -108.439 RON | -119.984 RON | -116.011 RON | -136.629 RON | -163.105 RON | -159.151 RON | -166.428 RON | -164.223 RON | -165.721 RON | -182.511 RON | -187.675 RON | -224.515 RON | -274.578 RON | -326.901 RON | -241.337 RON | -56.019 RON |
|---|
| Datorii totale | 150.268 RON | 188.440 RON | 209.451 RON | 210.514 RON | 236.093 RON | 263.704 RON | 261.777 RON | 268.790 RON | 297.615 RON | 328.428 RON | 338.496 RON | 331.457 RON | 357.295 RON | 354.585 RON | 390.678 RON | 285.011 RON | 120.343 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 6 | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
|---|