Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17634070
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VERTIC PETRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
50.899 RON
Profit net
-166.795 RON
Capitaluri proprii
-2.701.417 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 464.346 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.887 RON | 85.942 RON | 20.754 RON | 224.244 RON | 15.000 RON | 218.429 RON | 343.473 RON | 236.808 RON | 286.001 RON | 399.736 RON | 1.141.569 RON | 1.544.780 RON | 129.050 RON | 368.096 RON | 91.551 RON | 32.088 RON | 50.899 RON |
| Profit net | -86.410 RON | 18.550 RON | -52.033 RON | -12.442 RON | -241.137 RON | -15.153 RON | -54.691 RON | -227.830 RON | -179.300 RON | -130.019 RON |
Comparație cu 2136 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -355.814 RON |
| 75.938 RON |
| -694.743 RON |
| -36.415 RON |
| -245.922 RON |
| -244.815 RON |
| -166.795 RON |
| Total active | 3.915 RON | 7.991 RON | 5.977 RON | 30.898 RON | 26.229 RON | 32.459 RON | 68.013 RON | 54.267 RON | 80.103 RON | 284.561 RON | 243.092 RON | 351.341 RON | 248.825 RON | 270.313 RON | 222.852 RON | 231.839 RON | 267.315 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 217.458 RON | 217.458 RON | 217.458 RON | 217.458 RON | 217.458 RON | 217.458 RON | 217.458 RON | 217.458 RON |
|---|
| Active circulante | 3.915 RON | 7.991 RON | 5.977 RON | 30.898 RON | 26.229 RON | 32.459 RON | 68.013 RON | 54.267 RON | 80.103 RON | 67.103 RON | 25.634 RON | 133.883 RON | 31.367 RON | 52.855 RON | 5.394 RON | 14.381 RON | 49.857 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -138.798 RON | -120.249 RON | -172.282 RON | -184.724 RON | -425.861 RON | -441.014 RON | -495.705 RON | -723.534 RON | -902.834 RON | -1.032.853 RON | -1.388.666 RON | -1.312.728 RON | -2.007.470 RON | -2.043.883 RON | -2.289.805 RON | -2.534.621 RON | -2.701.417 RON |
|---|
| Datorii totale | 142.713 RON | 128.240 RON | 178.259 RON | 215.622 RON | 452.090 RON | 473.473 RON | 563.718 RON | 777.801 RON | 982.937 RON | 1.317.414 RON | 1.631.758 RON | 1.664.069 RON | 2.256.295 RON | 2.314.196 RON | 2.512.657 RON | 2.766.460 RON | 2.968.732 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 11 | 3 | 5 | 8 | 10 | 9 | 10 | 11 | 14 | 12 | 11 | 22 | 9 | 6 | 5 | 3 | 2 |
|---|